2733
2734

تا یه تاپیک میبینم ک ممکنه اون زده باشه سریع وارد میشم تاپیکاشو میخونم اما اون نیست😐اصلا نمیدونم عضوه اینجا یا ن.

و دلیلشم اینه ک میخام بدونم چی تو سرشه

بنظرم به طرف نگو که تو نی نی سایت عضوی

بهش بگو بیاد نی نی سایت اکانت بسازه و از فضای فانش لذت ببره

به مرور خودش نمک گیر اینجا میشه،اکانتشم پیدا میکنی دیگه هرچی تاپیک بزنه میفهمی چی تو سرشه،اونم فکر میکنه تو بدت میاد از اینجا و نمیای تو سایت که تاپیکاشو بخونی😂🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم فامیل

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728
بنظرم به طرف نگو که تو نی نی سایت عضوی بهش بگو بیاد نی نی سایت اکانت بسازه و از فضای فانش لذت ببره ...

اصلا باهاش ارتباطی ندارم ک بخام اینجوری بگم بهش.ارتباط داشتم ک نیاز ب نی نی سایت نبود😂

2740
ایناشو میدونم اما اگه عضو باشه اسم کاربریشو ک نمیدونم

میدونم میگم اسم فامیلش بگو

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ها نه یهو ببینه شر میشه🤐

عیب ندارع😞😂

2706