2737
2734

سلام راستش خانوما من ۹۶کیلو بودم با رژیم فستینگ ۱۲کیلو کم کردم تو ۲ماه یا تقریبا ۳ماه و شدم ۸۴کیلو (۱۴فروردین وزنم ۸۴بود)بعد سقطم نمیتونم فستینگ بگیرم ضعف میکنم باید قرصامو بخورم و درکل ک نمیشه حالا چن مدتیه ک کالری شماری میکنم کالری مجازم۱۹۷۸تا هست ولی مثلا من امرور فقط ۵۵۷تاشو خوردم دیگم نمیخام شام بخورم ک کالری بیشتر نشه بنظرتون چقد بخورم خوبه میخام لاغر شم زود بنظرتون انقدر زیاده؟ کمه ؟ورزشم نمیکنم تحرکم درحد کارای خونس من اگ کالریم ب ۹۰۰تا ۱۰۰۰تا برسه حس میکنم ۱کیلو اضاغه میکنم نظر شما چیه ؟چقدر بخورم ماهی ۳کیلو اینجوری لاغر بشم؟؟لطفا کمک کنید 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی کم نخورید بدن حس قحطی کنه چربی ذخیره میکنه کالری شمار نصب کنید با اون پیش برید.مثلا کم پیچ

بشقاب و نصب کردم آخه من  روزی ۱۹۰۰تا کالری بخورم چاق نمیشم؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
نزار بدن ب حد قحطی برسه میزان کالریتو کامل بخور برنامه دانلود کن تقریبا خوب محاسبه میکنه

برنامه بشقاب و نصب کردم میگم یعنی روزی ۱۰۰۰تا کالری بخورم چاق نمیشم؟لاغر میشم؟

بشقاب و نصب کردم آخه من  روزی ۱۹۰۰تا کالری بخورم چاق نمیشم؟

تو کالری شمارقد و وزن رو بزنید بعد بزنید رژیم سخت.بهتون اندازه کاری روزانه رو میده.من نمیدونم بدن شما به چقدر کالری نیاز داره.کالری مورد نیاز بدن من برای رژیم ۱۱۵۰ هست

برنامه بشقاب و نصب کردم میگم یعنی روزی ۱۰۰۰تا کالری بخورم چاق نمیشم؟لاغر میشم؟

کالری مورد نیازتو خیلی کمش نکن از ۲۰۰۰ کنی هزار خواهر

تو همانی میشوی که می اندیشی!
تو کالری شمارقد و وزن رو بزنید بعد بزنید رژیم سخت.بهتون اندازه کاری روزانه رو میده.من نمیدونم بدن شم ...

قد و وزنمو زد بهم گف ۱۹۰۰و خورده نیاز دارم 

2738
کالری مورد نیازتو خیلی کمش نکن از ۲۰۰۰ کنی هزار خواهر

باشه مرسیی🥲❤️

خب نیاز دارید دیگه حالا یه مقدار کمتر بخورید ولی ۵۰۰کالری  دیگه خیلی کمه

مرسیی🥲❤️

خب نیاز دارید دیگه حالا یه مقدار کمتر بخورید ولی ۵۰۰کالری  دیگه خیلی کمه

من بیشترین کالری ک خوردم ۱۱۰۰تا بود همیشه پایینتر از ۱۰۰۰میخورم پس چرا شکم دراوردم باز 

ورزش کنید تو خونه برقصید

خیلی میرقصم اتفاقا شاید مثلا روزی یساعت میرقصم