2737
2734
عنوان

من دارم دیوونه میشم😭

79 بازدید | 7 پست

من هنوز وقت دارم باید بخونم برا نهایی و کنکور تیر ولی کنکور دیروزم و خیلی خراب کردم اصلا دارم روانی میشم

درصدامم اینه

ریاضی زمین ۰

زیست زیر ۵درصد

شیمی ۱۳درصد

فیزیک ۲۳درصد

بهم دلداری بدین 😔

منم خراب کردم با اینکه فیزیک ۳۰ درصد میتونستم بزنم حداقل🥲🥲کاری نمیتونیم کنیم باید فکر نهایی و تیر ...

خبلی توی سال کنکور پیش اومده اینقد حالم بد بوده که به خودکشی فکر میکردم الانم هیمنطوری فکر میکنم ولی نیمدونم راهش چیه به سال بعد هم نمیشه قکر کرد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبلی توی سال کنکور پیش اومده اینقد حالم بد بوده که به خودکشی فکر میکردم الانم هیمنطوری فکر میکنم ولی ...

طبق تجربه ای که دارم به گذشته فکر نکن بشین همین دوماه بخون تا جایی که در توانته به اخرش فکر نکن .... بخدا من الان چند ساله پشت کنکورم همش حسرت گذشته خوردم جز پشیمونی از اینکه کاری نکردم چیزی نصیبم نشد... بخون بخون شااید همونی که میخوای شد

2728
طبق تجربه ای که دارم به گذشته فکر نکن بشین همین دوماه بخون تا جایی که در توانته به اخرش فکر نکن .... ...

نمیدونم مشکل از کجای کارمه من خودم الا پیوسته نخوندم ولی خیلی ناراحتم برا درصدام خیلی😭

2738