2733
2739

ولی موقعیت عالی داره پزشکه و ایران زندگی نمیکنه فامیلمونه و میشناسیمش پسر خوبیه و چهرش کمتر از سنش میخوره ،ولی دلم باز برا خواهرم میسوزه اصلا نمی‌خواست ازدواج کنه مادرم بزور دادش گفت شرایط نامزدش خوبه خواهرم اول نمی‌خواست ولی الان نامزدشو دوست داره 

نمی‌دونم تنها تو سن کم چجوری اونجا زندگی می‌کنه 😢دلم براش میسوزه همش خدا خدا میکنم کارای اقامتش دیر درست بشه 

ثوصیثه صوثیص
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مجبور بودین عروسش کنین؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

عزیزم ببین شما باید قبل ازدواج تلاش میکردین اینکارو نکنن 

ولی الان ازدواج کردن و اگه حرفی بزنین چون خواهرتون سنش پایینه سست میشه از زندگی دیگه نباید بهش فکر کنین سعی کنین دورا دور یه سری چیزارو یاد بدین بهش

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿

کودک همسری فرقی نداره به پزشک شوهرش بدی یا به بقال

کودک همسری افتضاحه

این دختر تازه، باید مثل بقیه نوجوان ها زندگی کنه با دوستاش خوش باشه 

نه اینکه درگیر این مسائل بزرگ بشه

واقعا که.