2733
2734
عنوان

کاش معده هم مثل کلیه پیوند داشت

131 بازدید | 28 پست

هرچییی میخورم حتی آب معدم درد میگیره .درگیری ذهنی هم دارم 

خلاصه گاهی اوقات تصور پیکنم ک معدمو کلا عوض کردم و یه معده ی خوب دارپ ک میتونم با لذت غذا بخورم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

معده شما عصبیه و به خاطر اعصاب در واقعیت این وضعیت رو دارید

تنها راه درمانش ارامشه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چی میده؟

من تخصصش رو ندارم، ولی میدونم بیشتر بیماریای بدن به کمک طب سنتی درمان میشه

بهتره به دکتر طب سنتی معتبر و مجرب مراجعه کنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
شما تجربه پیوند داشتین از نزدیک ؟

یکی از نزدیکانمون دیالیز میشن و تمام دوستاشون که پیوند کلیه زدن بدنشون بعد از ۳،۴ سال پس زد و فوت شدن ایشون هم ترسیدن از پیوند و ۱۵ ساله که دیالیز میشن فقط 

معده شما عصبیه و به خاطر اعصاب در واقعیت این وضعیت رو دارید تنها راه درمانش ارامشه

قرص آرامش میخورپ ولی تاثیر نداره بد وضعیتیم شوهرم بیکاره پول نداریم اجارمون ۴ ماهه عقب افتاده 

یکی از نزدیکانمون دیالیز میشن و تمام دوستاشون که پیوند کلیه زدن بدنشون بعد از ۳،۴ سال پس زد و فوت شد ...

حالا من برادرم داره دیالیز مبشه اتفاقا همش دارم بدی دیالیز رو میشنوم ،به هر دردی میزنیم برا پیوند کلیه

🥲مامان منم همیشه معده درد داره  ولی اگه به اندازه کلیه پیوند خطرناک و سختی باشه ترجیهم ا ...

به متخصص طب سنتی مراجعه کنن

خیلیا از همین راه درمان شدن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
قرص آرامش میخورپ ولی تاثیر نداره بد وضعیتیم شوهرم بیکاره پول نداریم اجارمون ۴ ماهه عقب افتاده 

قرص های آرامبخش وقتی خیلی خورده میشن خیلی تاثیر ندارن

ان شا الله به حق حضرت یوسف که خدا از چاه اونو به عزیزی مصر رسوند همسرتون یه شغل خوب و پردرآمد پیدا کنه و زندگیتون گلستان شه🌹

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706