2737
2734

من معلمم شوهرم خونه بود گوشیم زنگ خورد چندتا جا سپردم برا کار غیر انتفاعی یه اقایی زنگ زد مربی چرتکه میخواست برا آموزشگاهش ... من فک کردم میگه مربی ترکیه خیلی بد حرف میزد گفتم ترکیه نه اسپانیایی آخه خودم خاستم اسپانیولی یاد بگیرم پیام داده بودم تو دیوار هزینه پرسیده بودم اصلا نفهمیدم داره میگه چرتکه ...خلاصه شکهرم گفت شمارتو از کجا اورده و شروع کرد به مریض بازی منم گفتم باهاش رفیق شدم شماره دادم عصبی شدم اینطوری گفتم... از وقتی بابام فوت شده خیلی راحت هرکار بخواد میکنه و هرچی بخواد میگه ... منم اومدم اتاق دروبستم ...هیچ داد بیدادم نکردم در سکوت گفتم 

قبل این کار با همسرت هماهنک نکردی 

؟؟

ولش کن

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اون کلا باهرچی اسم پیشرفت من روش باشه مخالفه

خوب وقتی ادم رو مخیه بهتره قبلن هماهنگ کنی😑

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
گفتم دیگه بعد گفت یادت باشه این حرفتو

به غرورش برخورده مردا حساسن رو اینچیزا از دفعه بعد نگو یادش میره هرچند فکر نکنم یادش بره اینحرفت

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
به غرورش برخورده مردا حساسن رو اینچیزا از دفعه بعد نگو یادش میره هرچند فکر نکنم یادش بره اینحرفت

ببخشیدا من جواب میدم ولی همسر ایشون رو این خانم که چند ساله قطعا میشناستش داره چرت میگه کی بود چی بود شماره از کجا داره زشت نیست حرفاش؟

حرف خانم خیلی ام خوب بود

باید جوری میشست پهنش میکرد که هیچوقت یادش نره

همه ما تو جامعه زندگی میکنیم ممکنه با خیلیا صحبت پیش بیاد برامون ینی چه که کی بود شمارتو از کجا اورده

جوابش همونی بود که استارتر گفته

2740
ببخشیدا من جواب میدم ولی همسر ایشون رو این خانم که چند ساله قطعا میشناستش داره چرت میگه کی بود چی بو ...

قبول دارم مردای جامعه ما شکاک و بد دل تشریف دارن 

و جنبه این حرفی که استارتر زده رو هم ندارن فردا با همون جمله زندگیو براش جهنم میکنه تو اینطور مواقع بی توجهی و حرف نزدن بهترین راهه انقد میگه و میگه ک تهش خسته میشه میره

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷