2733
2739
عنوان

جاریم میاد خونه ی من محلم نمیده!!

332 بازدید | 24 پست

فقط سلام میکنه میشینه حرفی هم بزنه فقط با شوهرم و تو روی اون حرف میزنه اصلا یه نیم نگاه بهم نمیکنه! خودشون میان و میرن ! نمیدونم چرا حس میکنم ازم متنفره!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤷🏻‍♀ نمیدونم بخاطر چی زودم قضاوت نمیکنم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2728
چه عجیب پس برا چی میاد شاید به زور شوهرش میاد

دقیقا اینطوریه چون تنها اصلا ندیدمش فقط خانوادگی میان ولی ما اصلا ربطی بهم نداریم که بخواد خودشو بگیره برام 

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2738
سالها تک عروس خانواده بوده 

شاید بخاطر اینه که مادرشوهرت دیگه توجهی بهش نمیکنه یا چیزی بهش گفته

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
منم همین فکرو میکنم تو جمع خانوادگی با همه خوشرو هستش ولی من انگار وجود ندارم!!!!!

شاید حسودیتو میکنه خواهر ولش کن سرتو بخاطرش درد نیار توام کلا نادیده ش بگیر با هرکسی مث خودش رفتار کن 

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
2706