2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی اپیدورال

104 بازدید | 23 پست

سلام دوستان۲۲سالمه 

اولین زایمانمه

میخوام طبیعی ب روش اپیدورال بیارمش

لطفا تمام حقیقتو راجب قبل تزریق اینکه چقد باید درد تحمل کنی تا تزریقش کنن

بعد از تزریق و شدت درد

و همچنین عوارض بعدش بگین بهم

ممنون میشم❤️❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاملا طبیعی آوردم و اینکه دردش خیلی زیاده ولی اپیدورال شنیدم خیلی خوبه و ۵۰ درصد درد کم میکنه

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
2728

توانشو داری ؟؟؟

طبیعی سخته ها

از الان ورزش کن 

و اگه مشکلی برات نداره رابطه داشته باش 

گل مغربی هم شنیدم چند روز قبل از زایمان باید استفاده کنی 

من ۳ ساعت درد کشیدم و واقعا برام سخت بود 

انشا الله برای شما راحت باشه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

سلام عزیزم من دوتام طبیعی بود اولی با اپیدورال بود رسیدم بیمارستان ۷ سانت بود سریع تزریق کردن خیلی خوب بود درد نداشتم دومی هم که بدون اپیدورال بود طبیعی طبیعی خیالت راحت با اپیدورال درد نمیکشی البته برای من اینطور بود 

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
2740
توانشو داری ؟؟؟ طبیعی سخته ها از الان ورزش کن  و اگه مشکلی برات نداره رابطه داشته باش  ...

به قد و لگن هم مربوط میشه ؟یعنی قد بلند با لگن بزرگ داشته باشین زایمان راحت تر میشه؟

تزریقش درد چندانی ندارد یه آمپوله،فقط اصلا موقع تزریق نباید تکون بخوری وگرنه بعدها سردرد و کمر درد م ...

باورت میشه من دوتا برام زد و بازم بچم ب دنیا نیومد 

دیگه انقد جیغ کشیدم و پدرم در اومد ۳ ساعت عربده میکشیدم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
باورت میشه من دوتا برام زد و بازم بچم ب دنیا نیومد  دیگه انقد جیغ کشیدم و پدرم در اومد ۳ ساعت ...

من اولی رو اپیدورال کردم و واقعا با دومی که هیچ کاری نکردم زمین تا آسمون فرق میکرد مقدار دردش

به قد و لگن هم مربوط میشه ؟یعنی قد بلند با لگن بزرگ داشته باشین زایمان راحت تر میشه؟

من هم قدم بلنده هم لگنم خوب بود

ولی کانال زایمانم تنگ بود ب گفته ی خود دکتر

و تا شب خود زایمانم ۲ سانتم باز نشده بود

تزریقش درد چندانی ندارد یه آمپوله،فقط اصلا موقع تزریق نباید تکون بخوری وگرنه بعدها سردرد و کمر درد م ...

والا تزریقشم ک شنیدم با بی حسی موضعی دردشو کم میکنن

من هم قدم بلنده هم لگنم خوب بود ولی کانال زایمانم تنگ بود ب گفته ی خود دکتر و تا شب خود زایمانم ۲ ...

من قدم بلنده ولی راجب لگنم نمیدونم قدم۱۷۶ولی وزنم کمه الان ک دو هفته دیگه مونده ب زایمانم۷۸کیلو ام😂

2706