2733
2734

چطوری باهاش رفتار کنم ازم ۵ سال بزرگ تره و فامیل تقریبا دوره

سر اینکه بزرگتره نمیخوام که چون من ۵ سال کوچک ترم مث بچه باهام رفتار بشه و احترامم از بین بره

خواهشاً حتی ریز ترین نکته ای ک ب ذهنتون میرسه بگین ممنونم

میخوام بدونم چطور رفتار کنم و سنگین باشم و احترامم سر جاش باشه

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...

خوشحال باش.... 

تو جوونی، اون سنش زیاده، اون بهت ممکنه حسودی کنه. تو نگران نباش، راااحت زندگیت رو بکن

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به سنتون داره اگه هردو بالای ۳۰ هستین کوچیکتر بزرگتر معنی نداره. احترام بذارید احترام میبینیت . احترام هم ندیدین بی تفاوت باشید باهاشون.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728
سنگین رنگین برخورد کن

خب چطوری سنگین باشم؟

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
خوشحال باش....  تو جوونی، اون سنش زیاده، اون بهت ممکنه حسودی کنه. تو نگران نباش، راااحت زندگیت ...

خودم ک حسود و اینا نیستم خداروشکر ک کوچیک ترم ب قول شما جوون میمونم😂

اما دلهره دارم سر بزرگتر کوچیکتری احترامم از بین نره

پنج سال بزرگ تره 

احترامش واجبه 

براش میوه پوست بکن 

باهاش مهربون باس 

بهش بگو جاری جان 

به خاطر مردت هم که شده باید احترامش بزاری خیلی

باید با احترام گزاشتن عزت خودت و به خصوص مردت رو بالا ببری 

خداروشکر ازدواج کردم همسرم اومد 😍 
2740

خیلی جدی نگیر و نخواه که جور خاصی رفتار کنی

مثل بقیه باهش رفتار کن که معلوم بشه جاری، فرد خاص و عجیب و غریبی در زندگی نیست

ایشونم یه انسانن مثل بقیه

دیگه اینکه پیشنهاد میکنم هیچوقت از افراد مفرد باهشون استفاده نکنی و «تو» نگی

شاید مسئله کوچیکی باشه ولی ناخوداگاه خیلی احترام میاره(به من در ارتباط با خانواده همسرم ثابت شده این نکته)

بستگی به سنتون داره اگه هردو بالای ۳۰ هستین کوچیکتر بزرگتر معنی نداره. احترام بذارید احترام میبینیت ...

من ۱۸ اون ۲۳

چطوری رفتار کنم؟

ولی از اون ۱۸ بچه فکر نیستم

همه میگن که خیلی میفهمی و اینا میخوام تا آخر همینجوری بمونه

میگن ک سنت کمه اما فهمت زیاده 

خداروشکر تو خانواده شوهرم مث بچه بهم نگاه نمیکنن

خیلی جدی نگیر و نخواه که جور خاصی رفتار کنی مثل بقیه باهش رفتار کن که معلوم بشه جاری، فرد خاص و عجی ...

ممنونمم حتما 

خودم ک حسود و اینا نیستم خداروشکر ک کوچیک ترم ب قول شما جوون میمونم😂 اما دلهره دارم سر بزرگتر کوچی ...

نه دیگه مثل بزرگترا باهاش برخورد کن. نذار زیاد باهات صمیمی بشه ک بهت امرو نهی کنه. 

پیشنهادی بهت داد، بگو روش فکر میکنم... بالاخرشما تجربتون بیشتره ولی تصمیم رو خودم میخوام بگیرم با عقل خودم

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2706