2733
2734
عنوان

راهنمایی میخام

48 بازدید | 3 پست

لطفا بیایید

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......

بچه ها من یه دوستی دارم همسایه ایم خیلی باهم خوب بودیم مث دوتا خواهر خانم خیلی خوبی بود همیشه باهم بودیم کمک حالش بودم میخاس جایی بره بچه اشو نگه می‌داشتم تا بره وبیاد 

متأهل  عاشق همسرم هستم وهمچنین خانواده الهی عزیزانم رو در پناه خودت حفظ کن .....خدایا همه زندگیا روشیرین کن تلخی تو هیچ زندگی نباشه همه مشکلات رو حل کن مریضها لباس عافیت بپوشن......

خیلی باهاش خوب بودم تا زدو دخترشو ک نگه می‌داشتم تو تصادف فوت شد متأسفانه باهم قهربودیم خودش پاش آسیب دید کسی نبود ازش نگهداری کنه همسرش کمکش نمی‌کرد خانواده همسرش همینطور مامانم ازش دور بود من نزدیکش بودم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هستید بگم 

2742