2737
2734

جانم 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

وای خدایا شکرت که پاسش کردم رفت

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای خدایا شکرت که پاسش کردم رفت

من از کلان و سنجی بدم میومد

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2742
جانم 

ببین عزیزم ی سوالیه لود‌نمیشه بنویسمش برات... بافرض اینکه تقاصامستقیمه تاثیر اینارو روش بگو

کاهش قیمت کالای مکمل 

کاهش قیمت کالای جانشین

افزایش جمعیت 

و کاهش درآمد انتظاری 

من از کلان و سنجی بدم میومد

سنجی نمی‌دونم چیه ولی کلان بهتر از خرد بود . ما یه استاد خیلی خیلی بد داشتیم که اصن نمره نمی‌داد .ماکس کلاس همون 12/13بود .هنر کردم جفتشو با 10/11پاس کردم .نصف کلاسم عقب موندن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
ببین عزیزم ی سوالیه لود‌نمیشه بنویسمش برات... بافرض اینکه تقاصامستقیمه تاثیر اینارو روش بگو کاهش قی ...

تقاضا مستقیم یعنی چجوری؟ 

اگه تابع تقاضا نزولیه(یعنی برای همه کالاها به غیر از کالای پست همیشه نزولیه)

۱) کاهش قیمت کالای مکمل باعث افزایش تقاضای اون کالا میشه . چون رابطه دو کالای مکمل همسوعه یا مثبته

۲) کاهش قیمت کالای جانشین یه کالا باعث کاهش خرید اون کالا میشه ،یعنی مردم میرن اون جانشینه رو میخرن. چون رابطه ی دو کالای جانشین منفیه ، برعکسه

۳)افزایش جمعیت باعث افزایش تقاضای اون کالا میشه

۴)کاهش 

2738
تقاضا مستقیم یعنی چجوری؟  اگه تابع تقاضا نزولیه(یعنی برای همه کالاها به غیر از کالای پست همیشه ...

ببخشید آخری میشه افزایش 

اگه انتظار داشته باشیم درآمد در آینده کم میشه، الان بشتر خرید یا مصرف میکنیم

تقاضا مستقیم یعنی چجوری؟  اگه تابع تقاضا نزولیه(یعنی برای همه کالاها به غیر از کالای پست همیشه ...

عزیزم جایی آیدی نداری تل یا روبیکا؟؟؟بهت پیام بدم ببین نمودارها درست رسم میکنم 🩶🥲🥲

سوال گفته با فرض اینکه منحنی تقاضا مستقیم باشه تاثیر اینایی ک گفتم روی منحنی را رسم کنین... تقاضا مستقیم منظورش اینه که قیمت متغیره؟چرا نمیفهممم

عزیزم جایی آیدی نداری تل یا روبیکا؟؟؟بهت پیام بدم ببین نمودارها درست رسم میکنم 🩶🥲🥲

@s_rfd96

روبیکا