2737
2739
عنوان

بالاخره خیانت شوهرمو ثابت کردم 😓😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 46652 بازدید | 515 پست
دانشگاه سراسری 😊😊😊به حرفایی که میگم عمل نکن عزیزم من که عمل کردم خیلی خیلی زندگی آرومی دارم

برو ب زندگی ارومت برس ما اینجا استارتر آروم میکنیم 

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوست عزیز راه حل خوشبختی تو خدای مهربون ذات مرد رو در اقتدار و احترام گذاشته ذات خانم ...

@niniyar_5    

سلام نی نی یار پنج این کاربر درسته نه توهینی کرده نه چیزی! اما باعث به حاشیه بردن تاپیک شده اصلا سوال اسی این بود که به شوهرم بگم آقایی یا چی؟🙄😐 

اسی شوهرش خیانت کرده ایشون آمده یه پیام مسخره گذاشته که باعث بحث بشه کامل واضح هست هدفش چیه شما خودت بشین جای حق!

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2742
خانوما این تاپیک رو ترک کنید برید شام درست کنید اقتدار شوهراتون حفظ بشه،😑

استارتر الان باید پا شوهرشو تو شیر بشوره و بعد بگه عشق قشنگم که ایدز و hpvداری چرا تو بیرون این کارو میکنی چرا تو ماشین کمرت اذیت میشه مقتدر من بیا تو خونه با اون خانوم از این کارا کن منم بعدش براتون معجون درست میکنم که مقتدرتر بشی

دانشگاه سراسری 😊😊😊به حرفایی که میگم عمل نکن عزیزم من که عمل کردم خیلی خیلی زندگی آرومی دارم

برو به زندگی آرومت برس عزیزم وقتتو تلف نکن اقتدارتوحفظ کن برو 

💜وابستگی ربطی به دوست داشتن نداره 💜رها کن تا بدست بیاری💪💪
2738
میدونی چیه مشاورهامون فقط حرفش اینه طلاق بگیرررررر من از این حرف میزنم که این کارا حتما نتیجه خوب د ...

مشاور درسشو خونده می‌دونه این خانم 25 ساله چرا با یک مریض جنسی بمونه و هم ممکنه بیماری بگیره و این که روحی مشکل پیدا کنه عزیزم این بداخلاقی دست بزن نیست که بگی اقتدار بده خوب بشه این بیماریه که باید درمان بشه اونم با کمک مشاور فراوان و خود فرد که قبول کنه تحت نظر باشه نه کسی که نمیخاد بازم من علمشو‌ندارم مشاور باید بره

ببخشید عزیزم اصلا نمیفهمم دارم چیکار میکنم

عیب نداره الآن حالت خوب نیست ناراحت میشم میبینم یه عده مریض تو همچین شرایط روحی سر به سرت میزارن خدا به دلت آرامش بده تو به اندازه ی کافی خوب بودی و برای زندگیت تلاش کردی مریض بودن شوهرت ربطی به تو نداره ، خدا به دلت آرامش بده

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
اقتدارو یادت رفت بگی😅😅😅😅

😂😂😂

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2706