2733
2734
عنوان

بالاخره خیانت شوهرمو ثابت کردم 😓😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 46509 بازدید | 515 پست

بعضی کامنتا رو میخونم میبینم واقعا بعضی زنها حقشونه بهشون خیانت بشه 

چون عزت نفس ندارن حقیر و تو سری خوردن و جنس دوم بودن رو پذیرفتن 

و جوابشون رو ندیدم بهتره 

که در جهل خودشون باقی بمونن چو خواب نیستن خودشون رو به خواب زدن پس نمیشه بیدارشون  کرد😑

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از کجا اینقدر مطمئنی؟ استرس بعد از طلاق.... زندگی که همه مردا بهش یه نگاه خاص دارند....

گوربابای نگاه مردا بعدازطلاق قطعابه ارامش

میرسه فکرکردی بمونه تواین زندگی 

میتونه خیانت شوهرشوفراموش کنه ؟لحظه ب لحظه

اون صداهاتوگوششه

2728
اره شوهرش با یه زن تو ماشین حال میکنن  بعد ایشون بشینه بهمن از روش رد بشه  خندم گرفت با ...

آقایون هم اشتباه ازخودشونه که زنشون خیانت میکنه

حق نداره زنش روسرزتش کنه

زن بیتوجهی وبیتفاوتی ببینه کم میاره

نگذره بجای زن خودش میره زن مردم روجمع میکنه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ک میاد به مردها یاد بده چطور با خانوما رفتار کنن؟ چرا همیشه خانومها دنبال راهکاری مردا ازشون راضی ب ...

من اگه میخوام اطرافیانم رو درست کنم

اول باید از خودم شروع کنم

ربطی هم به مرد و زن ایرانی و غیر ایرانی نداره

ذات مرد در اقتداره

ذات زن در نوازش و احساساته

امتحان کن عزیزم

به جون پسرام ضرر نمیکنی🥰

منم از دستش روانی شدم از بس که بخشیدم و تحمل کردم اخرش هم اون گفت دیگه منو نمیخواد و طلاق گرفتیم ا ...

اخه این با یه نفر نیس با زنای خراب پولی هس فقط

بعد میگه من زندگیمو دوس دارم نمیخوام از دستت بدم تو چیزی برام کم نزاشتی من هرزم

💜وابستگی ربطی به دوست داشتن نداره 💜رها کن تا بدست بیاری💪💪
ک میاد به مردها یاد بده چطور با خانوما رفتار کنن؟ چرا همیشه خانومها دنبال راهکاری مردا ازشون راضی ب ...

همین رو بگو اما اگر دقت کافی باشه ما خانم ها نباشیم این مردها عددی نیستن برعکس اونا باید ب ما عزت و اقتدار بدن ک نبود ما داغون میکنه روح و روان اونا رو

2740
آفرین پس بدبخت ترش نکنیم با نسخه هامون...... هر کسی که تو زندگیمون هست برای کاملتر شدنمون اومده ب ...

الان شوهر خیانت کارش برای کمالش اومده؟

یه چیز بگو مرغ،پخته خنده اش نگیره 

یه چیز از خانوم جلسه ای ها شنیدید همونو،برا همه بازگو میکنید 

اون که با مرد به کمال میرسه و زن و شوهر لباس همدیگه هستن آدمای باوفا و دیندارن نه شوهر ایشون

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من اگه میخوام اطرافیانم رو درست کنم اول باید از خودم شروع کنم ربطی هم به مرد و زن ایرانی و غیر ایر ...

تو رو خدا بیخیال شو.

طرف رفته با بیزینسی خوابیده.

تو میگی ذات زن فلان ذات مرد بهمان؟

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد....

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
اخه این با یه نفر نیس با زنای خراب پولی هس فقط بعد میگه من زندگیمو دوس دارم نمیخوام از دستت بدم تو ...

باهم برید مشاور

بعد تصمیم بگیرید برای طلاق

البته زندگی با همچین ادمی فقط عذابه

من که میگم کاش زودتر طلاق گرفته بودم کمتر عذاب میکشیدم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
مشاوربهم گفت جونتو بردار فرار کن فقط این ادم پشیمون نیس بازم تکرار میکنه حتی اگه بهت تضمین بده 😭

عزیزم به خدا هزار تا بیماری میگیری یکم تحقیق کن الانhpvنوع حادش که به سرطان تبدیل میشه داره موج میزنه بعدشم اون دیگه چه زندگیه همش دعوا مرافه روح بچه ات اسیب میبینه فقط صدا ضبط شده رو پاک نکنی خداروشکر وضعت خوبه برو یه زندگی بساز ،شما یکبار یک تصمیم اشتباه گرفتی با این اقا ازدواج کردی کی گفته به خاطر درو همسایه و حرف مردم ۶۰/۷۰سال تو این شرایط کوفتی زندگی کنی 

2706