2733
2739
عنوان

طبقه دوم مادر شوهر کسی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 58 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به مادرشوهرت داره ولی به نظرم یه سری حرمتا با جدا زندگی کردن حفظ می شه،،یکی از نزدیکان من طبقه ...

مادر شوهر من می‌دونم خودش زیاد نمیاد خونم فوقش هفته یکبار ولی دختراش میان

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
2728
خب پس برو دیگه چه فرقی داره

خوب میترسم بچهاش هروز بیان من بدم ازشون میادد

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
عزیزم همه چی بستگی به خودت داره من 11 سال مستأجر بودم الان هشت ماه اومدم تو یک طبقه خونه مادرشوهرم ا ...

من میترسم بچه هاش بیان 

خوبه پس این جور باز.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2738
کسی نیست 

بستگی به شناخت خودتون از خانواده همسرتون داره ، خانواده ای که بد باشه اگه حتی دور هم باشید بازم میتونن تو زندگیتون تاثیر بذاره اگه خوب هم باشند که دور و نزدیک بودن بهشون فرق نداره

عضو گروه نارنجی   تاپیک بامداد خمار                وزن فعلی ۷۵/ وزن هدف ۶۴ 
خب بیان میرن پیش مادرشون نه شما  قرار نیست هی بری پایین که  همش دست خودته

نه سه تا بچه مجرد داره که سنشون کمه ۱۳

۱۴

۱۷

دخالت تو رفت امد خورد خوراک تو شخصی ترین چیزات به مهمون رفتن گیر میدن به مهمون امدنت گیر میدن بچه داربشی۲تربیته میشه دعوا میکنی میفهمن ببخشید گوزم بدی خبر دارن

خوبه پس این جور باز.

خوب بچهاش بیان یا چند سال دیگ پیر بشه من باید همش برم مراقبت کنم

دخالت تو رفت امد خورد خوراک تو شخصی ترین چیزات به مهمون رفتن گیر میدن به مهمون امدنت گیر میدن بچه دا ...

من فقط میترسم همین رفت آمد بچهاش وپیر بشن من باید برم مراقبت کنم 

من 

معایب مستقل نیستی دخالت زیاده انتظارا زیاده 

مثلا موقعذمهمون اومدن مریضی کاری درگیری انتظار دارن پیششون باشی 

مزایا 

چیزایی که تو خونه نداری میتونی قرض بگیری 😂مثل پیاز 

اینم بگم خواهرشوهرت هرموقعه بیاد بچه هاش میندازه سرت بچه دارم ک شدی باید بچه داری اونارم بکنی چون۲۴ساعته خونه توان

2706