2733
2739
عنوان

طبقه دوم مادر شوهر کسی هست

883 بازدید | 58 پست

سلام دوستان گلم میشه لطفاً نظراتون بفرمایید 

بدی هایی که طبقه دوم مادر شوهر داره چیه و چه خوبی داره

قرار برم اونجا زندگی کنم ولی اگه برم باید تا آخر عمرم طبقه دوم مادر شوهرم باشم 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به نظرم نرو والا من خودم خونه دارم مادرشوهرمم خیلیییی خوبه ولی چون هم خودم هم شوهرم هم دانشجوییم هم شاغل معمولا به کارای خونم نمیرسم اکثرا خونه مادر شوهرمیم با اینکه خانم خیلیییی خوبیه ولی یه سری حرفا حتی از سر مهربونی زیاد و اینا ادمو اذیت میکنه

2740
منم قرارع برم تو ی ساختمون باهاشون زندگی کنم اما همه حتی اینجا گفتن نرو به دلایل بسیار زیاد 🫠

باهم خوبید شما اگه برین هم مثل ما تا همیشه اونجایید یا نه

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
بدیش این همش زیر ذره بینی حتی اگه بهترین خانواده هم باشند  خوبی این مستاجر نیستی سر ماه کاسه چ ...

اگه من خونش نرم اصلا درحد ماهی یکبار بازم زیر نظرم 

بستگی به مادرشوهرت داره ولی به نظرم یه سری حرمتا با جدا زندگی کردن حفظ می شه،،یکی از نزدیکان من طبقه ی بالای مادرشوهرشه خیلی ساله وای از دیوونه بازیاش میگه کپ می کنم فقط خیلی صبوره خودش وگرنه من یکی روانی میشم با رفتارای زشت و زننده ی مادرشوهرش.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
بدیش این همش زیر ذره بینی حتی اگه بهترین خانواده هم باشند  خوبی این مستاجر نیستی سر ماه کاسه چ ...

اره واقعا مستاجری سخته😔یه وقتایی باید بین بد و بدتر انتخاب کنی

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
ماهم قراره یکز دوسال بریم طبقه پایین تا خدا بخواد خونه بخریم.از بس قسط دادیم خسته شدیم

باز خوبه مال شما یکی دو سال ما باید تا آخر عمرم 

باهم خوبید شما اگه برین هم مثل ما تا همیشه اونجایید یا نه

باهم خوبیم تا الان مشکلی نداشتیم ولی خانواده شوهرم پر جمعیتن منم از شلوغی و رفت و آمد زیاد بیزارم

شوهرم میگه موقتی میریم فوقش ۳ سال اینا 

اما می‌دونم حس راحتیو نمیتونم داشته باشم 

2706