2737
2734
عنوان

کسایی که مسمومیت بارداری داشتن!

160 بازدید | 35 پست

شمام صبحا ورم داشتین من صبح ها فقط دستام یکم ورم میکنن و گاهی تنگی نفس میگیرم وزنم بالاس فشارمم هی میره بالا از اول بارداری البته وزن و فشارم اینجور بودن بنظرتون باید برم دکتر نگران مسمومیت باشم ماه۶امم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

حتما حتما هر چی زودتر برو دکتر خوب و آزمایش بده این همه زحمت کشیدی شُل نگیری..

من تجربه داشتم ولی برای من با شما شرایطم فرق داره من ی دفعه شب سالم خوابیدم سر صبح با ورم زیاد بیدار شدم خیلی ناگهانی ، تو همون هفته دوتا مراقبت داشتم یکی بهداشت یکی پیش پزشکم همه چی نرمال بود بعد یهوو با این وضعیت مواجه شدم 

من اینجور بودم ورم داشتم.آزمایش میدادم مثبت میشد باز میرفتم بیمارستان میگفتن خوبه.باید بری آزمایش دفع پروتئین بدی اگ میترسی

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتما حتما هر چی زودتر برو دکتر خوب و آزمایش بده این همه زحمت کشیدی شُل نگیری.. من تجربه داشتم ولی ب ...

ن من دقیقا وارد ۶ماه ک شدم دستم اونم ن زیاد ورم دارع صب فقط اینجوره بعدش میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2742
من اینجور بودم ورم داشتم.آزمایش میدادم مثبت میشد باز میرفتم بیمارستان میگفتن خوبه.باید بری آزمایش دف ...

اره انگار باید برم من فقط دستام صبا ورم داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
پس حتما برو پیش متخصص چون دارو میده قابل کنترله حتما ازش بخواه ازمایش بنویسه پروتئین ادرارت را بررسی ...

اخه هفته بعد نوبتمه بنظرتون نرم زایشگاه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

منم صبح ها دستم ورم میکرد از اوایل بارداری .البته انگشتای دستم بود که به سختی باز وبسته میکردم.ولی دکتر گفت شاید کمبود کلسیم باشه.قرص خوردم بهتر شدم. ولی فشار بالا رو جدی بگیر حتما رعایت کن.قرص بخور. من بدون هیچ ورمی مسمومیت بارداری گرفتم. حتما با دکترت مشورت کن

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
2738
منم صبح ها دستم ورم میکرد از اوایل بارداری .البته انگشتای دستم بود که به سختی باز وبسته میکردم.ولی د ...

ن من ورمش خیلی کمه اره برای فشار دارم دارو میخورم کلسیمم میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
اره انگار باید برم من فقط دستام صبا ورم داره 

من کل بدنم ورم میکرد.حتما صب برو.نمک هم اصلا نخور

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491
ن من ورمش خیلی کمه اره برای فشار دارم دارو میخورم کلسیمم میخورم

میخوای مطمئن بشی برو بیمارستان بلوک زایمان اونجا بگو فشارتو چک میکنن بعد لازم باشه آزمایش میگیرن. ولی نترس ان شاءالله چیزی نیست.ورمی که صبح باشه بعدش نباشه مسمومیت نیست

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
الان پوشیدم برم زایشگاه استرس گرفتم

نه نترس.ایشالله ک چیزی نیس.برو ی ازمایش بگیرن ازت.من ماه اخر هفته یبار میرفتم.ولی مسمومیت نبودم.

میخوای مطمئن بشی برو بیمارستان بلوک زایمان اونجا بگو فشارتو چک میکنن بعد لازم باشه آزمایش میگیرن. ول ...

اره دارم میرم ممنون قشنگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
نه نترس.ایشالله ک چیزی نیس.برو ی ازمایش بگیرن ازت.من ماه اخر هفته یبار میرفتم.ولی مسمومیت نبودم.

من  نگران اضافه وزن و فشارمم بیشتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706