2737
2734
یه روش میگم امتحان کن  هر روز ۱۰ تا از ویژگی های خوبش رو بنویس بدون این ک بفهمه  یا اصلا ...

متاسفانه هرچی فکرمیکنم ویژگی خوبی پیدانمیکنم ازش 

ن حرفمو گوش میکنه ن ظاهری اوکیه ن پولداره عصبیم هستو دادوبیدادم هی راه میندازه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من الان این وضعیتودارم  ۲۳سالمم هست  تحصیلکردم خوشگلم خوش اندامم خاطرخواهم زیاددارم خان ...

ازدواجت اجباری بوده ؟

مگه اول ندیدیش 

بیشتر ازدواجهای اجباری این شکلیه

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه

برای دوست نداشتنت دلیل محکم داری ؟ اگه داری و بچه نداری جدا شو اگه نداری تمرکزت را بزار رو خوبی هاش ، حرفای تو دعوا را جدی نگیر و زندگیت را با هیچکس مقایسه نکن .. 

من خودم دارم بدون علاقه ادامه میدم چون نمیخوام اینجا تاپیک بزنم از دلتنگی بچه هام بگم انتخاب کردم فعلا تحملش کنم به خاطر بچه ها تا کی موفق باشم نمیدونم برا من خیانت فرمودند 

2728
متاسفانه هرچی فکرمیکنم ویژگی خوبی پیدانمیکنم ازش  ن حرفمو گوش میکنه ن ظاهری اوکیه ن پولداره عص ...

کآری ک گفتم رو انجام بده 

حتی اگه طرز قاشق دست گرفتن باشه 

یا یه نظری ک درباره فوتبال میده 

هر چه قدر کوچیک

مجبورت کردن باهاش ازدواج کنی یا فکر کردی بعدا عاشق میشی؟؟

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
2740
برای دوست نداشتنت دلیل محکم داری ؟ اگه داری و بچه نداری جدا شو اگه نداری تمرکزت را بزار رو خوبی هاش ...

والا افسردست دریک کلام ب خودش نمیرسهو دل مردست ولی من الان تودورانیم ک برعکس اون کلی شوروشوق دارم

ن بچه ندارم 

آخی عزیزم آره بچهاضربه میبینن این وسط 

آره خیلی مسواک نمیزنه حموم نمیره اصلاح نمیکنه

چرا با این چرک ازدواج کردی !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706