2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فعلا که نتونسته عدم تمکین بگیره

دوبار دادخواست داد هردو بارشم رد شد

ولی هیچکس نمیتونه مجبورت کنه برگردی

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

حالا مثلا عدم تمکین بگیره چی میشه!

پولش کجا بود که بره زن دیگه بگیره. اگه گرفتم، طلاق میگیزیم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2738
به قصد طلاق خونه رو ترک کرده بودی ؟ یا امیدی به ادامه رابطه تون بود؟

از خونه ب همراه خانوادم با کتک فش بقرون کرد ما شکایت کیفری کردیم با پدر درگیر شد اسیب دیدن ولی اون شکایت کرد پدرم شکایت کرد

فعلا که نتونسته عدم تمکین بگیره دوبار دادخواست داد هردو بارشم رد شد ولی هیچکس نمیتونه مجبورت کنه ب ...

من برگه کلانتری دارم ک از خونه بیرون کرد با کتک 

کیفری شکایت کردم میتونه تمیکن بگیره برام ؟

من برگه کلانتری دارم ک از خونه بیرون کرد با کتک  کیفری شکایت کردم میتونه تمیکن بگیره برام ؟

نه اگه از خونه بیرونت کرده نمیتونه عدم تمکین بزنه

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
منظور از عدم تمکین چیه؟؟اینکه کارای خونه رو انجام نمیده یا رابطه؟

کلا 

چون اظهار فرستاد برام 

چون زن قانونی بنده هستی د همه شرایط محیا هست و رابطه بقرقرار شده ظرف دو روز بگرد من جواب دادم امنیت جای ندارم هروقت کامل مهیا کردی بگرمیردم برگه کلانتری هم دارم ک بیرونم کرده

من برگه کلانتری دارم ک از خونه بیرون کرد با کتک  کیفری شکایت کردم میتونه تمیکن بگیره برام ؟

فکر نکنم بتونه عزیزم با یه وکیل خوب هم مشورت کن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706