2737
2734
عنوان

به یک عدد مشاور نیازمندم

58 بازدید | 10 پست

مشکلی دارم که نمیخوام عمومی نظر بخوام ، اگه براتون مقدور هست درخواست بدین ، در حد ده دقیقه وقتتون رو میگیره ، ممنون 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@فاقد_نام_مستعار  

نگین جون بیا دوستمون رو راهنمایی کن بی‌زحمت 🌹🌹😘😘❤️❤️

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2728
@فاقد_نام_مستعار   نگین جون بیا دوستمون رو راهنمایی کن بی‌زحمت 🌹🌹😘😘❤️❤️

ممنون عزیزم خیلی کمک بزرگی کردی به من ❤️

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
ممنون عزیزم خیلی کمک بزرگی کردی به من ❤️

خواهش میکنم گلم دیر و زود داره ولی حتما چک میکنه 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@فاقد_نام_مستعار   نگین جون بیا دوستمون رو راهنمایی کن بی‌زحمت 🌹🌹😘😘❤️❤️

چشششم عزیزم حتما 😍😍😘😘💓💓🌹🌹

و قربان محبت شما 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
چشششم عزیزم حتما 😍😍😘😘💓💓🌹🌹 و قربان محبت شما 

چشمات پر نور گلم 🙏❤️❤️😘😘

فقط شمارو قبول دارم 😍😍🙏🙏

عزیز دلمید🌹😘💕💓😍

🤗😘😍❤️