2733
2734

از طرفی میگن  دگزا عوارض داره از طرفی خیلی لتروزول و کلومفین مصرف کردم با وجود داشتن فولیکول ۱۹  ۲۲  ۱۸ و.. باردار نشدم ب دکتر گفتم خسته شدم دگزا و اسپرین داد

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو .... 

یکی دو بارش ضرر نداره، استفاده کن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دگزا با تنبلی خوبه بعضی دکترا میدم ،متفورمین تا حالا مصرف نکردی

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
شوهرت مشکل نداره؟ دکتر امروز برا شوهر من‌دارو نوشت برا خودمم همینطور گفت دوماه دیگه بیا اگه نشدی آی ...

ب منم گفت بیا آی یو آی 

اولین باره دگزا داده

بعضیا مث نقل و نبات مداوم میزنن، اونه که ضرر داره

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2740
ب منم گفت بیا آی یو آی 

شوهرت اگه سالمه ای یو ای نکن من دوبار ای یو ای کردم منفی شد

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
دگزا چه تاثیری داره رو باردار شدن؟

باعث میشه التهاب کمتر بشه و مقاومت بدن در برابر اثر دارو ها کم کنه و اثر دارو بیشتر بشه

ب منم گفت بیا آی یو آی 

اخه این حتمی نیست که ریسکع انشالله هر دومون باردار بشیم برا شما هم انقدر هزینه ها زیاده برا شوهرمن فقط دارهایی که امروز نوشت شد ۴ تومنن برا خودم ۱و۵هزینه ها خیلی بالاس آزمایش اسپرمش شد ۱ و ۷۰۰

شوهرت اگه سالمه ای یو ای نکن من دوبار ای یو ای کردم منفی شد

شوهرم فقط ازمایش داده ک نرماله خودمم فکد میکنم ای یو ای جواب نداده دکتر گفت تاالان باید باردار میشدی فولیکولات خوبن لوله ها بازه ازمایش شوهرتم خوبه

اخه این حتمی نیست که ریسکع انشالله هر دومون باردار بشیم برا شما هم انقدر هزینه ها زیاده برا شوهرمن ف ...

مگه چ ازمایشی داده شوهر من چن ماه پیش آز مایش داد البته ازمایشگاه معمولی ۱۰۰ و خورده ایی شد

2706