2737
2734
عنوان

مزونیدلینگ پوست کسی انجام داده😭

100 بازدید | 11 پست

من صورتم جای جوش قرمز و قهوه ای داره دکتر گفت فیشال فایده نداره باید مزونیدلینگ انجام بدی نمیدونستم اینقد مراقبتاش سخته سه روزه انجام دادم شدیدا استرس دارم پوستم لک بیفته گفته صبح آبرسان و ترمیم کننده و ضدآفتاب شب آبرسان ترمیم کننده بزن سخت ترین قسمتش ضدآفتاب ب دست بودنه گفته هر سه ساعت باید تمدید کنی چ تو خونه چ بیرون و ماسک یا نقاب هم بزنی من صبح تا برم صورتمو بشورم بیام آفتاب ب پوستم میخوره دوباره امروز از ساعت ۳ یادم رفت تمدیدش کنم و رفتم تو حیاط الان استرس گرفتم پوستم لک بیفته چ غلطی کنم😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هرچند ساعت تمدید میکردین؟ شما اصلا ب پوستتون آفتاب نخورد؟

من بار اول زیاد رعایت نکردم یکم کمتر نتیجه دیدم بار دوم بهتر مراقبت کردم جاش نموند خیلی خوبه خدایی من راضی بودم چون بیشتر از هشتاد تا لک و خال و جای جوش و اینا داشتم همه اش رفت

من بار اول زیاد رعایت نکردم یکم کمتر نتیجه دیدم بار دوم بهتر مراقبت کردم جاش نموند خیلی خوبه خدایی م ...

بار اول ک رعایت نکردین صورتتون لک نیفتاد؟ وای من خیلی میترسم یادم رفت ضدآفتاب تمدید کنمم😭

2740
بار اول ک رعایت نکردین صورتتون لک نیفتاد؟ وای من خیلی میترسم یادم رفت ضدآفتاب تمدید کنمم😭

نگران نباش بابا انقدر استرس داشته باشی بدترمیشه صورتت جدی میگم ریلکس باشه ضد افتابتو بزن شبم ترمیم کننده بزن

نگران نباش بابا انقدر استرس داشته باشی بدترمیشه صورتت جدی میگم ریلکس باشه ضد افتابتو بزن شبم ترمیم ک ...

ببخشید عزیزم من الان روز پنجم مزو انجام دادم اما صورتم اصلا پوسته ریزی نداشته چرا یعنی بی فایده بوده؟

ببخشید عزیزم من الان روز پنجم مزو انجام دادم اما صورتم اصلا پوسته ریزی نداشته چرا یعنی بی فایده بوده ...

نه عزیزم نگران نباش فقط اصلا ب هیچ وجه خودت زخم یا پوستتو نکنی چون دیگ جاش میمونه حوصله داشته باش تا دو هفته دیگه کلا اوکی میشی