2737
2739
عنوان

جهیزیه

124 بازدید | 18 پست

لوازم خانگی مارک ایرانی یا چینی میخوام برای جهیزیه بخرم اگر تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم از جمله جاروبرقی ، غذاساز ، ماکروفر ، اتو و ........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بدبخت اون خانواده ای که چندتا پسر داره خوشبحال خانواده عروسا میشه😂😂 کجایی من بیام اونجا شوهر کنم

😎😎😎😎بیا بیشتر بگم 

بعلاوه‌ی اینکه جهیزیه بر سر پسره 

به دختره مهریه میدن که طلا بخره  

و لباس و اینچیزا میخرن براش 

خونه و همه چی 

پشت قباله هم پول زیادی مینویسن خونه یا چیزی که موقع طلاق ازش بگیره😁😁😁😁 ‌

ما خوزستانیم

من میتونستم مارک  خارجی بگیرم اما خیلیاشون ن اصل بودن و ن ضمانت داشتن همرو به پیشنهاد فروشند برداشتم و پرسو جو

خردکن آیسن _اتو برگامو

پنکه پارس خزر 

گوشت کوب برقی سه کاره و چرخ گوشت گاسونیک 

سرخکن راف 

اسپرسو ویداس_چای ساز ایسن _جارو عصایی پارس خزر 

2740
😎😎😎😎بیا بیشتر بگم  بعلاوه‌ی اینکه جهیزیه بر سر پسره  به دختره مهریه میدن که طلا بخره ...

بنظرم اینطور خوب نیست چون خانواده داماد هم توقعشون میره همیشه در خدمت اونا باشی مثلا پدرشوهر مادرشوهرت مریض بشن مجبوری مراقبت کنی یا مهمونی میری یکسره کار کنی خونشون خودتم اصلا نمیتونی واسشون بگیری😑

نه اینجور نیست  اکثرا خونه براشون میگیرن

میدونم میگم بهدهرحال مشکلی پیش بیاد از عروس توقعشون میشه پدره ۳۰ سال کار نکرده که بده دختره غریبه ب هرحال باید تحویلشون بگیری 

منکه دوست دارم ماهی یکبار برم

2706