2733
2739
عنوان

قیمتش رو چقدر کمتر بگیم بهش؟

94 بازدید | 7 پست

دوستان ما الان به پنجاه تومن پول نیاز داریم بعد شوهرم میگه بریم از فروشگاه یخچال یا یه چیز دیگه بیاریم قسطی پرداخت کنیم پولش رو بعد یکی از اقوام میخواد جهاز بخره میگه چند تومن کم کنیم ازش اون از ما نقد بخرش

مثلااا یخچال بیاریم ۳۰قسطی ولی بعد به اونا بدیمش ۲۶ تومن نقد

یخچال ماشین لباسشویی اینا خوبع بیارید 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميخره حتما؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2742

یخچال سی تومنی با قسطاش میشه چهل تومن اگه بیشتر نشه

اونوقت بدید مثلا ۲۶ تومن؟

بعدم فکر نکنم کسی بخره ازتون میرن خودشون میخرن از فروشگاه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738