2733
2734

بعضی وقتا حرصم میگیره ازش من خودم قبول داره آدم حسودی ام ولی اونم دیگه خیلی دلش بزرگه مثلا اگر باباش واسه خواهرش فلان ماشین رو بخره اصلا ذره ای حس حسادت یا رقابت نداره که مثلا بگه بابام واسه من فلان خرج و نکرد ولی واسه دخترش ماشین خرید🫠بعضی وقتا خس میکنم همین اخلاقش باعث میشه تو زندگی عقب بیوفتیم 

میدونم بهترین اخلاق هست ولی تو دنیای امروزی که همه باهات تو رو دوستن ولی پشت سر دشمن اینجور آدما عقب میوفتن تو زندگی😔

قبول دارید حرفمو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اکثر شوهرا که خانوادشونو خیلی زیاد دوست دارن همینطورین 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

عزیزم حالا اگه حسادت هم کنه مگه کاری از دستش بر میاد؟ 

فکر کن بره به پدرش بگه واسه چی ماشین خریدی و ... نهایتش دلخوری پیش میاد 

ولی واقعا آدم اینطوری شادتر زندگی میکنه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2740

حسادت خیلی خصلت ناپسندیه 

پدر و مادر همسرم برای دخترو دامادشون خونه خریدن برلی پسر و عروسشون ماشین! 

ولی ما خودمون خوردیم زمین و یاعلی گفتیم بلندشدیم! حتی بروشون نیاوردیم! 

اصلا درشان خودم نمیبینم بنظرم وقتی خودشون کاری نمیکنن من جرفی بزنم و پولی بگیرم میشه گدایی

اکثر شوهرا که خانوادشونو خیلی زیاد دوست دارن همینطورین 

نه اصلا ربطی به خانواده دوستی نداره داداش منم که فلان ماشین یا فلان موبایل یا هر چیزی رو میخره اینقدر خوشحال میشه حتی وقتی خودمون دو تا هم هستیم میگه خیلی واسه داداشت خوشحالم که تونست خونه بخره اصلا واسه هر کسی اتفاق خوبی بیوفته ذره ای حس بد نداره انگار واسه خودشه

حسادت خیلی خصلت ناپسندیه  پدر و مادر همسرم برای دخترو دامادشون خونه خریدن برلی پسر و عروسشون م ...

خب چرا اونا تو رفاه باشن شما تو آزار و اذیت حس بدی نمیگیری؟خودخوری نمیکنی؟

دقیقا شوهرت مثل شوهر من بی عرضه و بی دست و پاست هر چی برادراش زرنگن و حسود و رقابت جو اهل پیشرفت ،بر عکس شوهر ریلکس و آروم ذره ای تلاش و رقابت و ریسک تو وجودش نیست بخاطر همینه از همه چی عقبیم.

2706