2737
2734

از شخصیتش که خوشم اومد تو شام ایرانی دیده بودم

چهرش هم به نظر من خوشگله ولی دلنشین نیست. صداش هم قشنگه ولی باز اونم انگار بی روح و ضعیفه....

هم بیس چهرش خوبه هم صداش ولی هیچکدومش انگار به دل نمیشینیه

نمیدونم چجوری توضیح بدم😂

نظرسنجی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بین بازیگرای ایرانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌ها رو برام داره.

البته پنج شیش سال پیش خیلی قشنگ تر بود به نظرم. الان نمی‌دونم چی کار کرده با خودش یه خرده خراب شده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

تعریفم از خوشگل یه همچین چیزیه اتفاقا 

ساده و ناز

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

خب من فک کنم   مهرداد رئیسی و خیلی ها دیگه حق داشتن دو سه کار بهش بدن و حیف بود رفت ایکاش بازم دوبله می کرد صدای جادویی داره خودم منم به عنوان شغل ۳ به دوبله فک می کنم برا بچه ها عالیه هرچند درک میکنم بعد حداقل ۱۰ سال دیگه پوچه بچه ها کلاس زبان میرن برا ارتقا علمشثن باید فیلم های زبان اصل با زیر نویس فارسی ببینید

2738