2733
2734

ولی قبلا بیشتر میزد ۲ سال اینا الان من یکیشو باز کرده بودم تاریخ انقضاء تموم شده ولی  مونده تموم نکردم ظاهرش سالمه الان من چیکارکنم نصفه اس بریزم دور؟؟؟

لطفا با دلیل بگین

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸

اینجا که میگن بریز دور ولی قبلا هجده کیلویی مردم میخریدن دوسال همونو میخوردن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینجا که میگن بریز دور ولی قبلا هجده کیلویی مردم میخریدن دوسال همونو میخوردن 

فامیلمون تو یه کارخونه اس؟میگه روغنای تارخ گذشته رو میارن تاریخ جدید میزنیم میدیم دست مردم

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
2728
فامیلمون تو یه کارخونه اس؟میگه روغنای تارخ گذشته رو میارن تاریخ جدید میزنیم میدیم دست مردم

یا خدا😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
الان منم مغزم هنگام هی میگم بریزم دور یا نریزم 

روغن زیتون کهنه شه از بوش و طعمش معلومه این یکی روغنا رو نمیدونم تغییر میکنن یا نه

2740