2733
2734
عنوان

این پسره داره امتحانم میکنه؟

74 بازدید | 10 پست

بکی هست حدود یکسال و خورده ای همو میشناسیم و چندباری باهم بیرون رفتیم و بهم پیشنهاد دوستی داده ولی من قبول نکردم کم و بیش باهم در ارتباطیم

و خیلیییی راجب خانوادم میپرسه حتی فامیلی مامانمو هم پرسید و اینم بگم خودش از خانواده بسیار خوبیه و موقعیت خیلی خوبی داره

ولی تاحالا چندبار بهم گفته بیا خونه و من نرفتم

از یه طرف نمیدونم داره امتحانم میکنه

از یه طرفم میگم اگه منو واسه یه چیز میخواست که همون بار دوم سوم‌که گفت بیا خونت من نمیرفتم دیگه غیب میشد،و ۳۰سالشه

نظر شما چیه؟

منم وثتی پسری میگفت بیا خونه فکر میکردم داره امتحان میکنه... ولی حقیقت اینه که واقعا لاشی‌ان. چون نمیرفتم کات میکردن

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اتفاقا میدونی دفعه‌های اول نباید بگن. چون هر دخت ی باشه میگه نه.صبر میکنن

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2740
نهه میگم وقتی من میگفتم نه اون دیگه باید کلا میرفت ولی موند

آهان ببخشید من برعکس متوجه شدم .خب با این حساب به احتمال خییلی زیاد داره امتحانت میکنه به نظر من اصلا قبول نکن 

میتونم بپرسم شغلش چیه ؟چون گفتی موقعیتش خوبه کنجکاو شدم 😁

🥀🥀🥀🥀