2733
2734
عنوان

قول میدم فراموشت کنم 🥲🥺

296 بازدید | 30 پست

تجربه شکست خوردن توی زندگی همیشه برام ترسناک بود همیشه جوری قدم برمیداشتم دو قدم اونطرف تر و ببینم نکنه اشتباه برم شکست بخورم!گذشت تا اینکه دل باختم به کسی که حتی توی خوابم کنارم بود بیدار میشدم اول گوشی برمیداشتم برم پیام بدم بهش شب تا ۳ صبح بیدار بودم و باهاش صحبت میکردم شده بود همه زندگیم من و خیلی خوب میفهمید با حرفاش آروم بودم حتی بهش فکر میکردم انگیزه می‌گرفتم حس میکردم زندگی خیلی قشنگ تر شده💔نمی‌دونم شاید باید منم تاوان محبتم تمام عشقی که ریختم به پات رو اینطوری میدادم🥲

این چه زجریه زوری ۲۰ بار بخوام بیام چک‌کنم ببینم چیکار می‌کنی 💔هرشب با عکست بخوابم هر روز گریه کنم روزی ده بار می‌خوام بیام بهت پیام بدم خودم سر صحبت باز کنم ولی نمیشه💔

من نباید اونارو به چشم خودم می‌دیدم 🥺ازت که متنفر نشدم فقط دلم به حال خودم سوخت چی کم گذاشتم 💔خوشگل نبودم مهربون نبودم جلو‌هرکسی واینستادم برات😔 

آهای من قوی یادت باشه باهات چیکار کرد💔این قلب شکسته  هیچ وقت فراموشش نمیکنه مطمئن باش 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
دقیقا مث من با اول اینجوری بود سر ی بحث مسخرهههه تو جدا شدی؟ یا اون

هعییییی🥺😔💔

من مطرح کردم اونم اوایل خیلی میخواس منصرفم کنه ولی بعدش رفته بود به دختر عمم گفته بود که خودش نخواست خودش خواست از هم جدا بشیم و بعد مدتی خواستم برگردم اما اون دیگه دست رد میزد به سینم🥺😔

هعییییی🥺😔💔 من مطرح کردم اونم اوایل خیلی میخواس منصرفم کنه ولی بعدش رفته بود به دختر عمم گفته بود ...

عزیزممم 

چقد بد 

ایشالله ک میگذره و خوب میشی 

پسرا هرچقد بهشون نزدیک شی دورتر میشن

2706