2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اولین بار طرف اومد جلو بعد از هشت ماه دوستی خواستگارم شد اما خب قسمتم نبود پنج سال باهم بودیم نشد دیگه خانوادم نخواستن 

دومین بارو نگفتم دیگه هیچوقت به ی پسر نمیگم 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2728

نود درصد که ابراز کردن پشیمون شدن گول حرفای بچه های کم سن اینجا نخور که میگن ابراز کن

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

سین کرد جواب نداد

همچینم بی زمینه نبود

خود اقا نخ میدادن تا قبلش

ولی همینکه من ریز ب ریز احساسمو گفتم غرورمو خورد کرد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

همیشه البته عشق بچگی هم بودیم 

حتی بعد از اینکه چند بار پیشنهاد ازدواج داده بود و نشده بود آخرین بار خودم پیشنهاد دادم و الان یکساله عقدیم 

اینم بگم ۱۲سال باهم دوست بودیم 

هیچی فهمیدم اونم منو میخواد

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2738
سین کرد جواب نداد همچینم بی زمینه نبود خود اقا نخ میدادن تا قبلش ولی همینکه من ریز ب ریز احساسمو ...

آخ عزیزم

اونم قبلش نخ میداد نخ های واضح

همین که من رفتم جلو کبی بهانه آورد هیچ تلاشی نکرد که رابطه شکل بگیره😊

سین کرد جواب نداد همچینم بی زمینه نبود خود اقا نخ میدادن تا قبلش ولی همینکه من ریز ب ریز احساسمو ...

الانم با کسی ازدواج کردم منو میپرسته

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
آخ عزیزم اونم قبلش نخ میداد نخ های واضح همین که من رفتم جلو کبی بهانه آورد هیچ تلاشی نکرد که رابطه ...

ببخشید ولی اینا دنبال ی سبک خاصی دخترن

هر جایی هر شب مهمونی برو من ادم اون نبودم

خداروشکر🥰😍 انشالله خوشبخت باشی❤

توهم همینطور عزیزم

2706