2737
2734
چرا ؟  آخه من شنیدم باید بخوری

توضیح دادم عزیزم

خودتم سرچ کنی توی نت می‌بینی سایت‌هایی که طب سنتی کار میکنن تاکید کردن مصرف رازیانه توی بارداری و پریود ممنوعه. ضمن اینکه همیشه با رازیانه با احتیاط برخورد میشه چون اگه کوچکترین مشکلی توی سینه باشه مصرف رازیانه تشدیدش می‌کنه. به همین خاطر مصرفش زیاد توصیه نمیشه. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم باید درمان بشی برو حتما دکتر طب سنتی منم خونریزیم ب شدت کم بود رفتم‌گفت ک رحم و تخمدان دچ ...

خب چی داد؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
منم همینجوری بودن .رحمت سرد شده.با سیاهدانه ماساژ بده .شال بلند دور کمرا .چیزای گرم بخور و ورزش کن . ...

منم چندماه اینجوری شدم حس میکنم مال واکسن های کروناهه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خب چی داد؟

گفتم ک سیاهدانه با عسل سیاهدانه رو باید بجوی هر عددش باید سه تیکه بشه تو دهن یاهم همون موقع ک میخوای بخوری نصف قاشق سیاهدانه رو بکوبی با یه قاشق عسل بخوری سیاهدانه دو نباید مخلوط کنی و نگه داری چون ضرر داره همون موقع ک کوبیدی باید بخوری نباید اماده نگه داری واس سری بعد متوجه شدی؟

2740

سلام عزیزم منم عادتم ۷ روزست این سری دو روز بود بعدش تموم شد ممکنه کیست باشه یا بارداری؟ 

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹