2733
2734

آهای آهای عشق قدیمی تو قشنگترین دربه دریمی...

میخام ببینمت امیرخوشنگار

هنگامی ک مطمئن میشوندعمیق دوستشان داریم میروند...تورانشد،میروم خویش رافراموش کنم...                      https://abzarek.ir/service-p/msg/1817491

I know that one day

I'll be that one thing

That makes you happy

I'll know keep you laughing

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بیا فکر کن هروز تولدته

یکی تو آینه لایق تشکرته

میرسی به هر چی تو تصورته

قهرمانه هرکی فقط خودشه

چیزی که دلیل تحولته

دل پاکتو طرز تفکرته

پس‌ به زندگیت تنوع بده

تو پادشاهیو دنیا قلمروئته

خودتو دوس داشته باش

تو سرت کلی پلن توپ داشته باش

یه وایب خوب داشته باش

واسه دنیا و ادماش سود داشته باش

خودتو دوس داشته باش‌

چهارتا رفیق مثل کوه داشته باش

یه پارتنر خوب داشته باش

بقیه بوس بای بلاک

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

باتو رنگ دنیام چه قشنگه سیاه سفیده اره همینشه که قشنگه...

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بمیرم من واسه عشق دوتامونو واسه تنهایی بی انتهامونو کی باید جمع کنه این قلب داغونو... فرزاد فرزین""💔 

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!

آخ گئجه لَر یاتمامیشام من سنه لای لای دئمیشم خیلی قشنگه از زنده یاد استادشهریارع💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

من مثل کوه پشتتمو نگیره این دلت حسودن ادما،باورم‌کن توبیاماردمیشیم باهم ازاین تاریکیا،ای گل سرسبدم توعاشقی منم که عشق وبلدم قیددنیاروزدم یه تارموتو نه به دنیانمیدم

2706