2737
2734
عنوان

بچه ها هزینه ها رو می دونید؟

132 بازدید | 10 پست

هزینه پست 8 کیلو وسیله اونم پیشتاز به نظرتون؟
حدودی یه قیمتی بدید. ممنون میشم. اگه کسی تازگی ها پست کرده یا اطلاع داره یا دستش توی قیمت هاست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چندماه پیش بسته داشتم ۱۲۰، ۱۴۰ اینا میشد الان نمیدونم چند شده بستگی به شهرها هم داره که کجا بفرس ...

چند کیلو بود 120 140؟ پست پیشتاز بود یا ویژه یا سفارشی عزیزم؟

2742
خیلی هزینه پست زیاد شده من هفته قبل یه کفش پست کردم کارتون از خود پست خریدم از شیراز به تهران ۱۰۰ تو ...

اون احتمالا ویژه براتون زده. باید بهش می گفتی پیشتاز بزنه. چون همه رو دیدم با یه ماشین می فرستن ولی الکی می گن ویژه فرستادیم که پول بیشتری توی جیب شون بره. من اینو توی یه سایت خوندم و خودمم تجربش کردم

چند کیلو بود 120 140؟ پست پیشتاز بود یا ویژه یا سفارشی عزیزم؟

هردو ۱۰ کیلو بود

پست سفارشی که خیلی وقته جمع شده همه رو پیشتاز میزنن

ولی همون پیشتاز هم ۷ تا ۱۰ روز بعضی وقتا طول میکشه تا برسه

اون هفته خودم یه بسته زیر یه کیلو پست کردم ۴۵ تومن شد، سال قبل ۳۷ میشد یکم گرونش کردن

ولی درکل خواستی پست کنی بگو تیک خدماتشو نزنن الکی هزینه ش زیادتر میشه

اگه کارتن پستی باشه هم بهتره، بخاطر اینکه کارتن دیگه باشه میزنه غیر استاندارد و از ۲۰ تا ۴۵ تومن هزینه براش میزنن

جدی ؟من که نمیدونستم  اونم چیزی نگفت 😣😣😣

نمی گن. وقتی هم بپرسی الکی می گن آره پیشتاز زدیم اما ویژه می زنن باز. پیشتاز و ویژه هم همه اش با یه ماشینه دروغ میگن. بعضی اداره پست ها مسوولاشون بی وجدانن همین کارو که گفتم میکنن و مردمو گول میزنن. باید نت همون جا دستت باشه کد رهگیری بزنی می بینی ویژه زده همون جا یقه شو بگیری

2740