2733
2739
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1962 بازدید | 89 پست

فورا قبول من اگ میخای بدبخت بشی

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون از اخلاقش اون از ترس از لو رفتن اینکه اعتیاد داره یا نه اون از وضع مالیش ظاهرش که دندوناش مصنوعی واقع فکر میکنی دلایل بالاتر از این؟ به نظرم چون مطلقه هم هستی اگه دوباره خدایی نکرده ازدواج ناموفق داشته باشی اونموقع همه ی نگاه‌ها رو تو خواهد بود و انگ اینکه پس حتما تو مشکلی داری بهت میزنن تو الان باید با دید بازتر انتخاب کنی

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2742

هرچی گشتم توی نوشتتون ی نکته مثبت از این آقا پیدا کنم نبود....الکی و با دست خودت خودتو بدبخت نکن....ب هیچ عنوان باهاش ازدواج نکن...بدبخت میشی

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
2740

کار درست و انجام دادی دیگه آدم چیزی رو که بالا آورده که نمیخوره .معلومه مشکل داره .صبر کن خدا بهترینشو برات میفرسته.ی لطف کرده ی فرصت دوباره بهت داده خرابش نکت

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

نه اصلا قبول نکنه !

اول اینکه زندگی قبلیت رو به روت آورده 

دوم اینکه تو ۴۰ سالگی چرا نباید دندون داشته باشه ! شاید اعتیاد داشته قبلا ، 

نکن ، خودتو زندگیتو نجات بده 😊 

بهترین ها سهمت 🩷

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖

تو با یه طلاق قطعا باید عاقل تر از یه دختر باشی چرا میخوای خودتو تو هچل بندازی حالا شوهر نکنی آسمون به زمین میاد؟ولی راجع به اینستا که پیج رو فالو کرده بهش حق میدم تو گیر دادی اما برخوردش شک برانگیز بود

2706