2733
2734
عنوان

خانمی رو دیدم بقدری زیبا بووووووود

365 بازدید | 18 پست

امروز خانمی رو داخل ارایشگاه دیدم و برای دو ساعت کنارهم بودیم و ی خانم دیگه هم اومد کنارمون برای انجام کار رنگ مو یعنی هرسه تا کنارهم بودیم برای خدمات کارها و باهم گپ زدیم خانمه بقدری زیبا بود ک انگار فرشته بود اومده بود روی زمین قد بلند و سفید پوست و اندامی ک همه ارزوشو دارن حالت ساعت شنی بود(باشگاه نمیرفت)بعد روی صورت و دست پای این موجود هیچ مویی نبود حتی زیر ابرو هاش دندوناش سفید و ردیفی انگشت های دستش کشیده و پر بود مژه ها ی بند انگشت بود بخدا نمیدونم چطور بگمتون دماغ کوچولو لباش صورتی مث صورت بچه ها بود صورتش معصووووووم و جذاب

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

عمل نداشت؟

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بعد از خودش گفت ک ۲۰سالگی ازدواج کردم با یک کارمند بانک و گول شغلش خوردم تو زندگی بهم خرجی ک نمیده هیچچچچچ توهین و کتک هم دارم تو زندگیم من دهنم خدایش باز موند ک چطور این فرشته بخواد کتک بخوره بعد گفت من با لباس های خواهرام زندگی میکنم و اصلا اصلا این مردک ب من توجه نداره رابطع ک سالی یک بار

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

این چندمین تاپیک ک میگ ی زنی دیدم خووووشگللللل بعد فهمیدم ک شوهرش میزدتش و‌.‌بدبخت بوده و‌...جریان چیه باز  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

از دستم غذا نمیخوره بچه هامم بر علیه من پر میکنه و مامانتون بی عرضه س و بیسواد(دیپلم) منو با خودش خرید نمیبره میگه مایه ننگمی ب خدا ب ابوالفضل این تو خارج بود میشد ی سلبریتی ک رو دست نداشت بعدم خانما اومدم اینووووو بگم مردا همه اینطورن ک هیییی دنبال سوزوندن و زدن توی سر زنهاشون باشن اخه این خانم با این اخلاق خوب من دوساعت پیشش بودم کلمه جان و عزیزم از زبونش نمیوفتاد

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706