2733
2734

دروغ گفته هرکی میگه خونه پدرخوبه اون تازمانیکه مجردی اگه متاهل شی وبرگردی اصلااحترام وعزت نداری مخصوصااگه پدرمادربالای60سال باشن که هیچی هرجورشده همین عتیقه هارورام کنیدمن زندگیم یه مدت خیلی بدبودخیلی بدحتی به مرگ همسرمم راضی بودم تااین حداماالان میگم ازادی وراحتی که توخونه شوهرهس توخونه پدرمادرنیس مرداکه صبح تاشب نیستن همون دوسه ساعت روهم بایدباسیاست پیش بردمن ازوقتی فهمیدم جایی برابرگشت نیس خیلی صبورترشدم به اینکه برگردم مدام غربشنوم وکنایه میگم خونه شوهرشرف داره البته من زندگیم به خاطرمادرشوهرم خیلی متشنج بودکه باهاش کات کردم بهترشده روخودمم خیلی کارکردم 

آره راست میگی

من دیروز سر اینکه داشتم با دوستم چت میکردم مامانم دعوام کرد😐😂

خونه خودم تا ۲ چت میکنم شوهرم کاری نداره

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آره راست میگی من دیروز سر اینکه داشتم با دوستم چت میکردم مامانم دعوام کرد😐😂 خونه خودم تا ۲ چت می ...

من اگه یه دقیقه بردارم یابادوستام تلفنی حرف بزنم میگن هم شبانه روزتوخونه ات لابدباگوشی حرف میزنی

2740

خانواده ها فرق دارن ، مامان بابای من خیلی حامی ان و طلاق از نظرشون اصلا چیز بدی نیست ، هنوز اتاق منو نگه داشتن ، روز عروسیم بابام قبل اینکه بیام خونه ی خودم کلید اتاقمو با گلید خونه رو داد گفت هر وقت حس کردی نمیتونی ب زندگیت ادامه بدی اونجا هنوز خونه ی اولته ، ب اتاقمم اصلا دست نزدن

نباید برگردی دیگه بچه نیستی بخوای برگردی خونه بابات اگه برگردی حکم یه آدم شکست خورده رو داری که انتخابت اشتباه بوده پس همه به خودشون اجازه میدن تو زندگیت دخالت کنن چون فک میکنن نمیتونی تصمیم درست بگردی و حتی تحت فشار میزارنت ازدواج کنی باز از سرکوفتاشونم نگم برات 

بعد از طلاق باید مستقل بشی و موفق تا دهن همه بسته بشه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
من اگه یه دقیقه بردارم یابادوستام تلفنی حرف بزنم میگن هم شبانه روزتوخونه ات لابدباگوشی حرف میزنی

آره بخدا خیلی حرف میزنن😂

خیلی دوستشون دارما ولی اینه اخلاقشون فکر میکردم خانواده من تنهان

با دوستام بیرون باشم هزاااار بار زنگ میزنن کجایی بیا خونه دیر وقته حالا دیر وقتشون ساعت ۸ شبه😐

ولی تا ۱۲ شب خونه دوستم بودم شوهرم هیچی نگفت

من موندم طلاق بگیرم چجوری زندگی کنم تو اون خونه

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
2706