2733
2739

هشت هفته رفتم سونو گفت هکاتوم سی در بیست میل داری و قلب بچه هم میزد،ده هفته رفتم سونو دکتر گفت شکل بچت غیرنرماله،هماتومت بیشتر شده و حکم خدا بچه های که مشکل دارن خودشون سقط میشن،گفت دوهفته دیگه بیا سونو و برو آزمایش ژنتیک،هر چی گفتم شکل جنین چطوری که غیرنرماله جوابم درست نداد و گفت دو هفته دیگه بیا سونو،ولی با اطمینان حرف میزد نمی‌دونم چطور تشخیص میداد قلب بچه هم میزد🙄

توکل به خدا 

برو مرکز ژنتیک 

خودشون بررسی میکنن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اینجا دکتر زنان و مامایی نداریم من عکس سونو نشون بدم

نه عزیزم نداریم خانمها براساس تجربه و ..میگن 

میخوای سایت دکتر دات آی آر 

برو اونجا بذار 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
آخه آب دور بچه که تو ده هفته دقیق نیست،قلبشم که میزد،رشدشم کرده بود چطور این حرفو زد

منظورش حتما سرش اندامش بوده 

باورکن الان بفهمی تصمیم درست بگیری خیلی بهتره 

زودتر برو دکتر ژنتیک رو 

اگه سالم باشه که هیچ 

اگه نه دوراز،جون 

قبل از ۱۸ هفته میتونی سقط کنی قانونی

2740

برو دکتر تو ۱۲ هفته ازت آزمایش میگیرن چند هفته بعد میگن جوابش چیه

فقط تا ۱۸ هفته وقت سقط قانونی داری من ۱۶ هفته سقط کردم

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
بله حتمن سقط میکنم ولی گفت اول باید سونو غربالگری انجام بدی بعد ژنتیک چهارشنبه میرم برا سونو،فقط از ...

اولین سقطه؟

من اولین بچه ام بود مردم و زنده شدم

آخرم گفتن بقایا مونده رفتم کورتاژ😔

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2706