2737
2734

رفتم عابر بانک کارت به کارت کنم ،یه پسره اومد گفت ما فقیریم پول نداریم میخوام دمپایی بخرم از همین عابربانکه پول بگیر بهم بده (بابام همیشه میگه میخواین به اینا کمک کنین بهشون پول ندین چون پولو میدن بزرگتراشون تا مواد مصرف کنن در عوض براشون خوراکی بخرین) .خلاصه من گفتم بیا از همین سوپری برات کیک میخرم گییر داده بود نه پول بده 😐منم پول نقد همراهم نبود و اومد از عابربانک بگیرم که عابربانکم وجه نقدش تموم شده بود به پسره گفتم دستگاه پول نداره .میگفت برو مغازه بگو یه مقدار کارت بکشه در عوض بهت پول بده 😒منم گفتم مغازه دار عمراً چنین کاری نمیکنه (بخاطر مالیات) بعد بیخیال پول شد گفت باشه از همین سوپری برام قند بخر که مامانم بخوره . منم یه بسته خریدم و با ذووق رفتم سمتش (با خودم گفتم الان خوشحال میشه😍 کلی تشکر میکنه)  بهش دادم برگشت گفت نمیشد یه بسته ی بزرگ تر بخری اون لحظه از درون خیییلی عصبی شدم 😡😡😡😡😡میخواستم یه چیز اسااسی بهش بگم ولی خودمو کنترل کردم و گفتم همینم به اندازه چند روزتون میشع 

حالا بعدش که اومد خونه واسه مامان تعریف کردم مامانم برگشته میگه چرا بزرگتر نخریدی براش گناه داشت 😐

🥀🥀🥀🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

والا واس من دو مورد پیش اومد خانم اومد گفت برو عابر بانک پول یک کیلو گوشت برام بکش🙄

مورد دوم اقا هه اومده دم مغازه مارک فروش ایستاده بهم میگه بیا این شلوار رو برام بخر ۴میلیونه همش🙄

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

حق داری بعضی هاشون مثه کنه ب آدم میچسبن و پرروان 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
منم با اینا مشکل دارم ، کمک میکنم تا وقتی پررو بازی در نیارن  رو مخم میره

والا بعضیاشون آدمو عصبی میکنن پسره اومده منو علاف کرده بعد یه دستت دردنکنه هم نگفت تازه طلبکارم هست 😡

🥀🥀🥀🥀
2740

کمک میخواین بکنین برین خیریه ها و.... 

اینجوری نکنین عادت میکنن به مفت خوری 😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ما هرچی ازینا دیدیم خیلی پولدار بودن، فقط شغلشون این بوده، یه اقایی پولاشو هرشب میاورد مغازه ما پول خورد میداد، درشت میگرفت، درامدش خیلی بالا بود، باعث شد که من هیچوقت به این گداها کمک نکنم، فقط توی مترو وسیله میخرم یا حمایتایی که خودم اعتقاد دارم، مثلا از تازه کارها خرید کنم

جدیدا به این نتیجه رسیدم فقط بگردم تو فامیل و محله دنبال مستضعف و کمکشون کنم .....ب این بچهام درحد ی شکلات و بستنی فقط کمک میکنم ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
والا بعضیاشون آدمو عصبی میکنن پسره اومده منو علاف کرده بعد یه دستت دردنکنه هم نگفت تازه طلبکارم هست ...

دقیقا 

😂من یه بار یه خانومه رو بردم با خودم تو‌مغازه گفتم برو چیزی که نیاز داری بردار 😂 یه سبد پر اومد 

دیگه خجالت کشیدم بگم چقدر زیاد برداشتی 😂😅 حساب کردم تازه تشکر هم نکرد رفت 😂 

دو هفته بعد دوباره جلو همون مغازه خفتم کردم 😂 گفت بیا بریم خرید کن برام

من از تعجب ریخته بودم یعنی 😂😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2706