2733
2739
عنوان

چقد دلم گرفته...خانمای متاهل...بیاین درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 41 پست
از چی عصبی شدی؟

بچه پسرعموم دوچرخه دخترم خراب کرده بود همه نسلمون فحش بارون کرد منم ازقبل بخاطراینکه زبون نداره سهمش روبگیره خجالت میکشه ازبرادراش بابدبختی زندگی میکنیم بدجورعصبی شدم

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
بچه پسرعموم دوچرخه دخترم خراب کرده بود همه نسلمون فحش بارون کرد منم ازقبل بخاطراینکه زبون نداره سهمش ...

حالا بگو دفعه بعد اوضاع بدترم میشه

ولی خب ببین چطوری میتونی کمکش کنی اگه حق و سهمشه چرا نمیدن بهش

ولی مطمئن باش به زور اگه بگیری لذت نمیبری فکر میکنی به آرامش میرسی

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم تنهام 😢  حتی اون مادرشوهرم ندارم غریب غریبم😢

بهتر والا 

کاش من جای تو بودم 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
هیچوقت اینکارو نکن مادرشوهرمنم اوایل خیلی خوب الان نه اصلا اون اوایل زیاد باهاش درد ودل میکردم الان ...

اره بابا میدونم 

مادرشوهر منم به روم آورده 

و ثابت کرده خودشو

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2742
بچه پسرعموم دوچرخه دخترم خراب کرده بود همه نسلمون فحش بارون کرد منم ازقبل بخاطراینکه زبون نداره سهمش ...

خواهر ما هم همین بساتو داریم مادرشوهرم به قدری پولداره که خدا میدونه باغ دوتا خونه دوتا زمین زمینهای کشاورزی ولی مابا بدبختی داریم میگذرونیم چی بگم شوهر منم عرضه نداره زبونش برا من ۲متره برن گم شن  😖😖😖😖

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
منم شهر دور ازدواج کردم  غریبم دلم ی آشنا میخواد  البته مادرشوهرم طبقه پایینه ک خب اصلا ...

همین که کنارته گاهی میری پیشش خداروشکر کن من وهمسرم همونم نداریم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

دیروز انقد دلم گرفته بود از سرنوشتم ک همش گریه میکردم

هیچی حالمو خوب نمیکنه دیگ

ن خواب ن بیرون و گردش  ن خانواده ن گوشی

بخدا دارم روانی میشم

کاش خدا ی نگاه ب زندگیم بندازه و منو نجاتم بده

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
2738

بهترین دوست برای درد و دل همسر هست من با هیچکس مثل همسرم راحت نیستم کلا ن خواهر دارم ن برادر مادرم هم شیراز هست از هم دوریم و تکیه گام همسرم هست واقعا خدا رو صد هزار مرتبه شکر می کنم که هست

خسته از جماعت زنده کش مرده پرست�🙂😔

ولا دقیقا مادر منم همینه 

به خدا اگه من  هفته ی یبار بهش زنگ نزنم

اون هیچ وقت احوالی ازم نمیپرسه

شهر غریبم

همدمم فقط،دوتا پسرام ن

ای خدا

خوش بین باش نسبت به همه چی😍....بد به دلت راه نده☺
همین که کنارته گاهی میری پیشش خداروشکر کن من وهمسرم همونم نداریم

خداروشکر کنم؟

زندگیمو به دادگاه کشیده 

سه ماه قهر بودم نزاشت شوهرم بیاد دنبالم