2737
2739
عنوان

میشه کمک کنید بهم خانوما

49 بازدید | 13 پست

سلام خانوما من جدیدا به یه مشکلی بر خوردم میخواستم ببینم طبیعی یا نه

من وقتی معذرت میخوام ادرار میکنم احساس میکنم پر فشار هست مثل اینکه یچیز کوچیک جلو راه ادرار باشه به مانع برخورد کنه و با فشار بیاد بیرون نمیدونم چجوری منظورمو بگم عین شلنگ آب که دستتو میزاری جلوش فشار آب زیاد میشه دقیقا همبنطوری میخواستم ببینم طبیعیه یا برم دکتر خیلی میترسم سرچ کردم گوگل زده ممکنه زگیل تناسلی هم باشع من ازین بیماری وحشت دارم توزوخدا شماهم همینجوری هستید یا نه🥺🥺🥺

والا من همیشه همینجوری بودم از بچگی نمیدونستم مشکله 😀

ببخشید ولی من وسواس فکری دارم تازه متوجه شدم خیلی اذیتم میکنه این قضیه توروخدا طبیعیه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دقیق نمیدونم ولی حتما یه سنو بده یوقت خدایی نکرده سنگ کلیه نباشه که جلوی مجاری رو بگیره..درد یا سوزش ...

نه اصلا هیچی ولی از اضطراب زیاد تکرر ادرار گرفتم🥺

رفتم دکتر بهم سرترالین داده اما چون بچه شیر میدم نمیخورم واقعا زندگی بهم زهرمار شده

عزیزم عاقل باش بچه شیر مادر مضطرب و بدبخت میخواد چیکار؟ شیرخشک بده داروتو بخور. بچه مامان سالم و باحوصله و خوشحال میخواد این از شیر برای اینده ش مهمتره

2738
عزیزم عاقل باش بچه شیر مادر مضطرب و بدبخت میخواد چیکار؟ شیرخشک بده داروتو بخور. بچه مامان سالم و باح ...

واقعا درست میگی چیکار کنم هیشکی نیست بهم کمک کنه😓

واقعا درست میگی چیکار کنم هیشکی نیست بهم کمک کنه😓

خب من الان بهت کمک کردم دیگه.حیف ادم یه بار فرصت زندگی داره اونم همه ش به وسواس و استرس بگذره و تبدیل به جهنم بشه. تو هم الان مسئول اون بچه ای به خاطر اون خوب بشو