2733
2739
عنوان

آبله مرغون گرفتم بچه نوزاد دارم

206 بازدید | 35 پست

آبله مرغون گرفتم بچه ام ۹ماهشه همین که فهمیدم دادم مامانم بردش به نظرتون میگیره؟؟؟دختر بزرگمم خونه پیشمه بنظرتون ازش دوری کنم نمیگیره؟لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه خیلی درگیره ذهنم و حالمم بده

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممکنه دختر بزرگت بگیره اما اون طفل معصوم نمیدونم 

دختر بزرگت هم بگیره بهتره چون اگه بخواد بعدا بگیره ممکنه لک بشه اما الان پوست کشیده میشه جاش نمیمونه

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...

عزیزم به نظرم نوزادتم بیار پیش خودت بگیره

هرچی کوچیکتر باشن بگیرن راحت تره

من حودم نوزادی گرفتم و راااحت. چون بالاخره باااید بگیری یه بار. و تا اخر همون یه باره و دیگ هیچوقت نمیگیری

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
پماد اسیکلویر هسته انگور کالامین بگیر ترکیبی بزن رو زخمات زود خشک میشن خنکی بخور زیاد 

کالامین الان میزنم

نوزادنمیدونم ولی دخترت خدود۱۰یا۱۲روزدیکه میگیره چون ویروسش ازطریق هوامنتقل میشه

وای اگه اینم بگیره که داغون میشم خودم در حد مردنه حالم

2740
ممکنه دختر بزرگت بگیره اما اون طفل معصوم نمیدونم  دختر بزرگت هم بگیره بهتره چون اگه بخواد بعدا ...

دکتر گفت زیر یکسال خطرناکه اصلا پیشت نباشه

کالامین الان میزنم

اون دوتای دیگه هم خیلی خوبن 

برا خارش و خشک شدن زخم

تا دو هفته هم ناقل هستین

آب جوشیده مصرف کنین

سعی کنین به بدنتون آب نزنین که زخما نترکه و زخم جدید در نیاد

الانم هوا گرمه زیاد عرق نکنین

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
عزیزم به نظرم نوزادتم بیار پیش خودت بگیره هرچی کوچیکتر باشن بگیرن راحت تره من حودم نوزادی گرفتم و ...

ولی دکتر گفت خطرناکه بدنشم خیلی لاغره و ضعیفه میترسم دیروز تا حالا چقدر گریه کردم براش🥲

تو خونه ماسک بزن از نفست ممکنه بگیره  و اینکه تماس پوستی نداشته باش

کلا تو اتاق جداگانه ام؛یعنی ممکنه نگیره؛چون اگه بگیره باز اونموقع بچه کوچیکمم نمیتونم فعلا بیارم

دکتر گفت زیر یکسال خطرناکه اصلا پیشت نباشه

گلم شماقبل ازاینکه زخمات بریزه بیرون متاسفانه ناقل بودین

علایم اپلیه آبله مرغون مثه سرماخوردکیه،بی حالی،تب،سرفه و،،،،

که همین سرفه ها همش ویروسه

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2706