2737
2739
عنوان

آخ جون از تعلیقی درامدم😍😍

98 بازدید | 12 پست

یه 6-7ماعی بود تعلیق شده بودم نمی‌دونم برای چی ...پیام دادم به نی نی یار داخل تلگرام و اینجا ...حتی بهش زنگ هم زدم 😄تو خیابون بود و سر و صدا ..😂😂

الان پیام داده بود رفع شد..

خب خدا را شکر 

دیگه خواننده خاموش نیستم🙂

تبریک به من تبریک به تو تبریک به همه

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشالا آزادی بچه های معلق و تعلیقی🤲

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2742
کسی میتونه به کسی زنگ بزنه ببینه خاموشه یا نه من نمیتونم  یعنی هیچکی نیس 😐😪

بهش زنگ زدم گفت طول می‌کشه تا رسیدگی کنند ولی چیزی طول نکشید دوسه روز پیش بود 

2738
من که تا ی ماه دیگه تعلیقم اکانت جدید زدم حوصلم سر میره. اصلا تو این سایت نمیشه حرف زد ولی اعتیاد دا ...

نه من دیر به دیر می‌آمدم با کاربری ام 

اکثرا همینجوری خواننده خاموش بودم