2737
2739
عنوان

جنسیت بچم چیه

54 بازدید | 9 پست

خانوما من باردارم خیلی کنجکاوم بدونم بچشم چیه هنوز هم انومالی نرفتم فردا میخام برم میشه بگید علائم هاتون چی بوده و بچتون چی بوده؟

دوست دارم عشقم 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پس چرا میگن ترش و شور پسرع

اینا همش چرته عزیزم توجه نکن 

عروسمون بچه اولش ترشی و شیرینی میخورد بچش پسر 

اون یکی فقط شوری دوست داشت اونم پسر

به این چیزا نیست اصن

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
2738

من سحر خیزم ،یعنی ۲شب بخوابم ۱۲شب بخوابم فردا صبحش ۸/۵یا ۹صبح بیدارم ولی غروبا حتما باید بخوابم مثلا ۳/۵ظهر تا ۶/۵غروب  ،ویار به پرتقال دارم،زیتون سبز شوری ،کشک ،قره قروت،دوغ دوست دارم ....به بو حساس نیستم ،صبحا فقط حالت تهوع دارم که با قرص دمیترون رفع میشه ،پاهام گرمه ،شبا از کف پام آتیش میباره.. کلا به کسی دست میدم میگن واااای چقدر گرما داری ...ان تی گفت هفتاد درصد دختر ،ولی سل فری گفت پسره توی خون کروموزوم yهست و پسره ....حالا تقریبا چهار هفته دیگه آنومالی دارم .

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.