2733
2734
عنوان

دلایل دستگیری امیر تتلو(طنز)

1534 بازدید | 20 پست
دلایل دستگیریه تتلو این بوده که با اشعار سیاسی قصد فتنه گری داشت، مثال :

- وووی چه هلویی == شعر خواندن در مورد وزیر بهداشت سابق و تمسخر سیاسیون

- ووویی لحجتم خارجیه معلوم نی چی چی می گویی= اینجا تتلو با یه سری جاسوس ها ی اسرائیلی همکاری می کند که حتی زبونشون رو نمی دونه!

- فکرشو کن منو تو با هم ۵ شمبه تو مهمونی ، من با کت شلوار مشکی تو با موهای زیتونی = اینجا در واقع داره مردمرو تحریک می کنه ۵ شمبه ها بجایدعای کمیل برن مهمونی اونم با کت شلوارو موهای زیتونی !

- جیگیلی جیگیلی جیگیلی= اینجا مستقیم به قرآآآآآآن توهین کرده ، نمی دونم کجاش ولی تابلوئه دیگه !!

- اس ام اس میزنم جواب نمی دی = تمسخر ایرانسل !! و قاعتن حمایت از شرکت های خارجیه خط موبایل !!

- الو ندیدی بی تو چه سرده خونه ، پاشو بیا که به نفع هر دومونه = اشاره ی غیر مستقیم به وضیت نابسامانه مملکت و درخواست برگشت شاهزاده رضاپهلوی
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ةههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ای جونم النا

اهنگای امیر تتلو رو گوش دادی؟

گیرهای الکی که جمهوری اسلامی به خواننده ها و ...میده رو مسخره میکنه
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2740
نه خاله ریزه جونم
از آهنگاش خوشم نمیاد
فقط این یه آهنگ رو می خوام ببینم چی خونده
برام جالبه
واسه همین اسم آهنگش رو می خوام
مرسی

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2706