2737
2739

بچه ها صورت من صافه اما کنار صورتم نزدیک ب گوش در حد پنج شیش تا موهای نسبتا ریز و بلند داره 

ک نمیدونم چی کنم ی وقتایی با موچین میکنم 

بعد قسمت گلوم هم موی هورمونی در اومده در حد توانم پنج تا یا شاید نزدیک هفت تا اما بقیه جاهای گردنم صافه تیغ هم بزنم شبیه مردونه تیغ تیغ در میاد با هم میکنم دردم میگیره 

ب نظرتون چی کنم از بین بره هم مال صورتم هم مال گلوم 

ب نظر شما باید برم لیزر؟ 

بعد لیزر ب گلو بخوره اشکال نداره؟ عوارض اینا ی وقت اذیت نکنه تروخدا کسی تجربه داشته بهم کمک کنه چی کنم ی دنیا ممنون میشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم از وقتی ازدواج کردم اینطور شدم واقعا خیلی رو مخن هرچقدم بزنی فرداش دوباره درمیان

سبز ماندن در میان این همه ویرانی  ریشه میخواهد ..🌿🌼لایک نکنید لطفااااااااااا با تشکر🙏

از ریشه که در اومد ماست و زنجبیل بزن ..میگن کم کم نازک میشه ...دکتر حتما برو و لیزر 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
منم از وقتی ازدواج کردم اینطور شدم واقعا خیلی رو مخن هرچقدم بزنی فرداش دوباره درمیان

راسته میگن همه آدما موهای هورمونی دارن فقط جاهایی ک در میاد مال هر کی با هر کی فرق می‌کنه ؟

از ریشه که در اومد ماست و زنجبیل بزن ..میگن کم کم نازک میشه ...دکتر حتما برو و لیزر 

زیاد نیستا ولی ظاهر خوبی نداره خودمم ناراحتم بازتش یعنی لیزر جواب میده ب تعداد جلسات 

۲۲ سالمه 

2740
راسته میگن همه آدما موهای هورمونی دارن فقط جاهایی ک در میاد مال هر کی با هر کی فرق می‌کنه ؟

بنظر منم تقریبا همه دارن 

هرکیو اطراف خودم دیدم داشت

مال منم عین شما زیر چونمه من با بند اصلاح میکنم ولی انگار هی بیشتر میشن

سبز ماندن در میان این همه ویرانی  ریشه میخواهد ..🌿🌼لایک نکنید لطفااااااااااا با تشکر🙏
زیاد نیستا ولی ظاهر خوبی نداره خودمم ناراحتم بازتش یعنی لیزر جواب میده ب تعداد جلسات  ۲۲ سالمه ...

اره دختر خواهر شوهرم اینا رفتم اینجوریه گفت لیف بکشی می‌ریزه وو بعد تمام جلسه ها تمام شون ریخته ..بعد هم شش ماه یکبار می‌ره

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
اره دختر خواهر شوهرم اینا رفتم اینجوریه گفت لیف بکشی می‌ریزه وو بعد تمام جلسه ها تمام شون ریخته ..بع ...

وای امیدوار شدم کجاش هورمونی در اومده بود ؟ الان دیگه یعنی صافه ؟

نه نه عزیزم برای من چونه نیس روی گلومه اتفاقا چونم صافه 

خواهرمم رو گلوش داره مال منم داره پیشرفت میکنه تا اونجاهام میرسه☹️