2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من مطمئن نیستم هستم یا ن 

ولی اینجویرم ک همش دوس دارم بیرون و طبیعت باشم ،زود حوصلم سر میره،نمیتونم ی جا ثابت بشینم،تمرکزم کمه،مثلا میری بیرون مغازه ها و مردمو مث ی خواب تو ذهنت روشون تمرکز نداری 

اینا برا بزرگسالاست فک کنم برا کودکان فرق داره

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2740

عدم تمرکز روی درس ، کار و هر چیزی که تمرکز بخواد ، عجول بودن ، رفتارهای هیجانی ، اختلال توجه ( ممکنه نتونن ۵ دقیقه روی چیزی تمرکز کنند) ، تنوع طلب بودن ، تکانشی بودن ، نترس بودن غیر منطقی 

حالا اگر با بیش فعالی ادغام بشه که معمولا میشه علائم اونم اضافه میشه مثل تحرک و فعالیت بدنی خیلی بالا ، شیطنت های بی حد و مرز 

البته ADHD هم مثل اوتیسم و بقیه ی اختلال ها طیف داره و بستگی داره تو کدوم طیف قرار بگیری

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.                                                    
2706