2733
2739

دیشب شب کار بودم. صبح ک اومدم خوابیدم تا الان،  الانم به زور بیدار شدم ی قهوه خوردم تا بتونم شام بزارم.  ناهارم همسرم برام نیمرو درست کرد، خوردمو دوباره خوابیدم. خیلیییی حوصلم رفته. خونم داغونه، حوصله داغون. فردا هم 24ساعت شیفتم خونه نیسم. 

دو سه روز پشت سر هم گندی دارم🥲😭

دلم نمیخواد شام درست کنم به خاطر همسرم مجبورم 

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑

کادر درمانی؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

منم این روزا اعصاب ندارم، دخترم هم هی میره رو مخم، یه خورده داد و بیداد کردم سرش الانم سرم شدید درد میکنه، دارم میبرمش کلاس زبان 😭😭😭😭😭

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
کادر درمانم

خسته نباشی گل 

بیخیال یه برنج بزار تن از بیرون بگیر یا واسه اینکه جون بگیری کبابی چیزی بگیرین

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706