2733
2734

هیچی پول پیش خونه نداریم هرچی ب شوهرم میگم وام ودیعه مسکن بگیر نمیگیره توروخدا یه راهکار بدین قبول کنه این وام رو بگیره.از طرفی هم دیگه انقد لباس شستم خسته شدم میگم وام بگیر یه مقدار هم بده لباسشویی برام اصلا دلش ب رحم نمیاد.چجوری من اینو راضی کنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ماهم پول رهن خونه نداریم نشستیم یه اتاق خونه مادرشوهرم باسختی ومشقت طاقت فرسا وحقارت زندگی میکنم. همش تقصیرشوهربیفکرم است ماهرچه میکشیم ازاین شوهرامون میکشیم. مشکل شوهرت باوام گرفتن چیه؟ حقوقش خوبه براقسط دادن

2740
ماهم پول رهن خونه نداریم نشستیم یه اتاق خونه مادرشوهرم باسختی ومشقت طاقت فرسا وحقارت زندگی میکنم. هم ...

هعیییییییییی😔من که دلم از دست شوهرم خونه 

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
ماهم پول رهن خونه نداریم نشستیم یه اتاق خونه مادرشوهرم باسختی ومشقت طاقت فرسا وحقارت زندگی میکنم. هم ...

عزمزم.من حتی خونه مادرشوهرم هم نمیشه برم.مشکلش اینه میگه نمیتونم قسط بدم.میگم خب قسط ندی باید کرایه خونه بدی خب اون سختتره ولی انگار نمیفهمه چی میگم.بعد با ۲۵ تومن پول پیش دیگه یک اتاقم نمیدن نمیدونم چرا نمیفهمه

شغلش چیه؟بالخره باید بگیره چاره ای نیست .شب ها سوره ی واقعه بخون برای رزق

شغلش خبازی درآمدش کمه ولی دیگ چاره چیه.مدتی میخونم فایده نداره بجز پیش خونه ازپدرم هم پول قرض کردیم اونم پس نمیده

شغلش خبازی درآمدش کمه ولی دیگ چاره چیه.مدتی میخونم فایده نداره بجز پیش خونه ازپدرم هم پول قرض کردیم ...

خودت نمی تونی بری سایت ثبت نام کنی وام رو؟یه جوری راضی ش کن.مثلن بگو این وام رو بردار به جاش از لباس واینا می زنم باهات راه میام الان بهش نگو لباسشویی چند تا چیز باهم بگی هیچ کدوم انجام نمی‌ده .اگر میتونی یه درآمدی خودت درست کن برا خودت 

عزمزم.من حتی خونه مادرشوهرم هم نمیشه برم.مشکلش اینه میگه نمیتونم قسط بدم.میگم خب قسط ندی باید کرایه ...

کدوم شهری که شوهرت دلخوشه بااین پول خونه رهن کنه. اینجاکه الان نشسته ایداجاره ورهنش چطوره میخاییدبلندبشید. من توی شهرمون باصدتومن ودوتومن پارسال خونه گیرم نیومد

2706