2733
2734

من انقدر دوست دارم رفت و امد و مهمونی زیاد داشته باشیم ولی متاسفانه اصلا هیچکدوم از فامیلامون این مدلی نیستن در حد سالی یبار عید برن خونه ی هم یا مهمونی بدن اونم فامیلای نزدیک مثلا خواهر و بردارو خواهر شوهر و ... 

دیگه خاله و عمه و اینا رو که شاید عروسی یا ختمی چیزی ببینیم  

حتی امسال من خانواده همسرمو دعوت کردم اونا هنوز دعوت نکردن فکر هم نمیکنم دعوت کنن 

خونه ی مامانم هم یک ماه یا دوماه یبار میریم یا اونا شاااید بیان دور هم نیستیم ولی خیلی رو نمیبینم 

خواهرمم همون سالی یبار شاید دعوت کنه یکیشون هم یه شهر دیگست که چند ساااله نرفتیم 

خیلی دلم مهمونی میخواد 🥲 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حالا دوشنبه خاله هام  شام خونمون هستن😂از الان مادرم هر چند ساعت آلارم میدا که نبینم برادرا گوم گور بشین نیاین وگرنه دیگه خونه راتون نمیدم. کاش جامون عوض میشد

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
2740
نه چون واقعیت وقتشو ندارم من صبح از خونه میرم بیرون بعضی اوقات غروب میام دیگه اومدم خونه بیهوشم  ...

منم زیاد خونه نمیمونم کلاس خودم و بچه هام زیاد وقت نمیزاره ولی بازم جمع صمیمی خیلی دوست دارم