2733
2734
عنوان

چرا هیچ ف.یلتر شکنی وصل نمیشه؟؟

56 بازدید | 8 پست

برای شمام همینه؟ 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلید وصل میشه 

ولی امروز کلا نت ضعیف بود 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2728
وصل میشه ،چیزی بالا نمیاره 

اره دقیقا همین طور منم وصل میشه هیچی بالا نمیاره 

همینکه قطع میکنی ایندفعه اینترنت کار میکنه 

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
نه از من وصل میشه سایـ.فونه

اسم وی پ ی ان سایفونه؟

من کلید وصل میشه  ولی امروز کلا نت ضعیف بود

کلا داغونه

2740