2737
2739

خوبید ، خوشید 

حال و احوال دارید 

یهو و بدون هیچ دلیلی دیگه میره که میره ....

و شما میمونید و هزار تا سؤال تو ذهنتون

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کسه دیگه ای اومده تو زندکیش

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
رفته سراغ یکی دیگه  بخدا این پسرا رو خیلی ساده میشه فهمید ولی چون ما دخترا خودمون پیچیده ایم ز ...

طرف دختره

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
2740
ازاول هم خوششون ازمون نمیاد یاشایدحسادت میکنن تحمل ندارن ببینن آدمو

والا اولش یکسره پیگیری و زنگ داشت

پیگیری درموردچی میکرد؟ آیاچیزهایی داشتی که مورد حسادته؟  ازخودش بپرس بگو چرایکباره سردشدی

زنگ میزد بیمار بودم حالمو میپرسید 

من ی خط قرمزایی دارم ک اگ کسی خلافش عمل کنه تا ابد میزارمش کنار

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من ی خط قرمزایی دارم ک اگ کسی خلافش عمل کنه تا ابد میزارمش کنار

والا من هیچکار نکردم

مغز انسان پیچیده هست 

معلوم نیست مغز اون شخص چه ذهنیتی یک باره برای اون شخص ساخته که عقب کشیده 

و البته یه قول یکی از همکاران مون هم گاهی اوقات یک ارتباط چراغ قرمزهای خودش رو روشن می کنه ما توجه به اون آلارم نمی کنیم و خودمون گول می زنیم بعد ارتباط طقع میشه ما فکر می کنیم یک باره قطع شده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2706